PRVI KIKS ĐAVOLA U SEZONI: Mančesteru samo bod na gostovanju Sautemptonu! Minimalac Totenhema protiv Vulvsa, Kejn ponovo u sastavu

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas u gostima Vulverhempton sa 1:0, u drugom kolu engleske Premijer lige.

Pobedonosni gol za Totenhem postigao je Dele Ali iz penala u devetom minutu.

Nakon dva kola, Totenhem ima obe pobede, dok je Vulverhempton upisao dva poraza.

U narednom kolu, Totenhem će dočekati Votford, dok će Vulverhempton ugostiti Mančester junajted.

Hari Kejn

U istom terminu, Sautempton i Mančester junajted odigrali su nerešeno 1:1.

Poveo je Sautempton autogolom Freda u 30. minutu, da bi Junajted izjednačio u 55. minutu golom Mejsona Grinvuda.

Mančester je, posle dva kola upisao jednu pobedu i jedan remi, dok je Sautempton zabeležio jedan remi i jedan poraz.

U narednom kolu Sautempton će gostovati Njukaslu.