MIHI BOD U UDINAMA :Atalanta ubedljiva protiv Empolija, remi Udinezea i Bolonje! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Atalante pobedili su danas u gostima Empoli sa 4:1, u osmom kolu italijanske Serije A.

Atalanta ubedljiva protiv Empolija, Đenova do boda u 90. minutu, remi Udinezea i Bolonje

Strelci za Atalantu bili su Josip Iličić iz penala u 11. i 26, Matia Viti autogol u 49. i Duvan Zapata u 89. minutu.

Gol za Empoli postigao je Frederiko Di Frančesko u 30. minutu.

Atalanta je šesta sa 14 bodova, dok je Empoli 11. sa devet poena.

U narednom kolu, Atalanta će dočekati Udineze, dok će Empoli gostovati Salernitani.

U istom terminu, Udineze i Bolonja su odigrali nerešeno 1:1 Povela je Bolonja u 67. minutu golom Muse Baroua, da bi Udineze izjednačio golom Beta u 83. minutu.

Udineze je od 38. minuta igrao sa igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Roberto Pereira.

Udineze je 10. sa devet bodova, dok je Bolonja osma sa 12 poena.

U narednom kolu, Bolonja će dočekati Milan.

Nerešeno su odigrali i Djenova i Sasuolo 2:2.

Poveo je Sasuolo golovima Đanluke Skamanka u 17. i 20. minutu, da bi izjednačenje Djenovi doneli Matia Destro u 27. i Johan Vaskes u 90. minutu.

Đenova je 17. sa šest poena, dok je Sasuolo 14. sa osam bodova.

U narednom kolu, Djenova će gostovati Torinu, dok će Sasuolo dočekati Veneciju.