TOPOVI PONOVO GRUVAJU: Arsenal RAZBIO Aston Vilu i podsetio na slavne dane! VIDEO

još jedan ispad

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras u Londonu ekipu Aston Vile sa 3:1, u meču devetog kola Premijer lige.

Domaći tim je poveo golom Tomasa Partija u 23. minutu, a u šestom minutu nadoknade prvog dela strelac je bio Pjer-Emerik Obamejang.

Fudbaleru iz Gabona prvo je udarac sa penala odbranio golman Aston Vile Emilijano Martines, ali je u nastavku prvi došao do odbitka i upisao se u strelce.

Emil Smit Rou je u 56. minutu postigao treći gol za Arsenal, dok je Džejkob Remzi u 82. minutu postavio konačan rezultat.

Arsenal

Arsenal je deveti sa 14 bodova u Premijer ligi, a Aston Vila je 13. sa 10 bodova.

U sledećem kolu tim iz Londona gostuje Lesteru, dok Aston Vila dočekuje Vest Hem