OZBILJNA DRAMA U FRANKFURTU Kostić majstorski namestio gol u POSLEDNJIM SEKUNDAMA! Ajntraht rastužio Lajpcig u 94. minutu VIDEO

Bundesliga

Fudbaleri Ajntrahta odigrali su večeras na svom terenu u Frankfurtu nerešeno 1:1 protiv Lajpciga, u utakmici 10. kola Bundeslige.

Ajntraht osvojio bod protiv Lajpciga u nadoknadi vremena

Lajpcig je poveo u 35. minutu kada je strelac bio Jusuf Poulsen, a bod domaćima obezbedio je Lukas Silva Melo Tuta u četvrtom minutu nadoknade vremena. Lajpcig je osmi na tabeli sa 15 bodova.

Bitno je napomenuti da je gol Brazilcu namestio Filip Kostić sjajnim centaršutom iz slobodnog udarca.

Ajntraht je u poslednje tri utakmice bez pobede, šesti put u prvenstvu odigrao nerešeno i zauzima 15. mesto na tabeli sa devet bodova.

Ranije danas Majnc je kao gost pobedio Arminiju Bilefeld sa 2:1, a Volfsburg je na gostovanju bio bolji od Bajera iz Leverkuzena 2:0.

Borusija je u Dortmundu pobedila Keln sa 2:0, dok je Bajern Minhen na gostujućem terenu pobedio Union Berlin 5:2.