ARSENALU NI VAR NE POMAŽE: Tobdžije vodile, Rišarlisonu poništeno DVA GOLA, Everton preokrenuo GOLČINOM u 92. minutu! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Evertona pobedili su na svom terenu Arsenal sa 2:1, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Fudbaleru Evertona Rišarlisonu je u 44. minutu posle upotrebe VAR tehnologije poništen gol zbog ofsajda, a Arsenal je poveo u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je strelac iz voleja bio Martin Odegard.

Rišarlison je postigao gol i u 58. minutu, ali je ponovo VAR poništio pogodak zbog ofsajda. On je u 79. minutu ipak uspeo da zatrese mrežu i izjednači na 1:1.

Everton

Demiraj Grej postigao je pobedonosni gol u drugom minutu nadoknade vremena, kada je posle dobrog udarca lopta prvo pogodila stativu i ušla u mrežu.

Nezadovoljna radom uprave mala grupa navijača Evertona je u 27. minutu napustila stadion.

Everton je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede i 12. je na tabeli sa 18 bodova.

Arsenal je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno šesti i zauzima sedmo mesto sa 23 boda.