MINIMALAC KRUŠEVLJANA PROTIV SUBOTIČANA: Napredak golom Đuričkovića savladao Spartak!

superliga

Fudbaleri Napretka pobedili su danas u Kruševcu ekipu Spartaka sa 1:0, u utakmici 21. kola Super lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu sezone.Pobednički gol, vredan tri boda, postigao je Petar Djuričković u 70. minutu.

Šest minuta ranije Spartak je ostao sa igračem manje na terenu pošto je Aleksa Djurasović dobio crveni karton.

Napredak je upisao devetu pobedu od početka šampionata i peti je na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i Vojvodina na četvrtom mestu, dok je subotički tim sedmi sa 27 bodova koliko su sakupili i niški Radnički i Proleter.

Super liga Srbije biće nastavljena 12. februara utakmicama 22. kola, u kojem će Napredak gostovati Vojvodini, a Spartak dočekati Radnik.