ŽUTA PODMORNICA POTOPILA NAJVEĆE IZNENAĐENJE PRIMERE: Viljareal lako savladao Real Sosijedad

ŠPANIJA

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras u gostima Real Sosijedad sa 3:1, u 18. kolu španske La Lige.

Poveo je Real Sosijedad golom Aleksandera Isaka u 32. minutu, da bi preokret Viljarealu doneli golovima Djerar Moreno u 38. i 69. i Samjuel Čukvueze u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Real Sosijedad je od 49. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Mikel Ojarzabal.

Viljareal je upisao petu pobedu u prvenstvu i sa 22 boda zauzima desetu poziciju na tabeli. Real Sosijedad je doživeo peti poraz i nalazi se na šestom mestu sa 29 poena.

U narednom kolu, Viljareal će dočekati Levante, dok će Real Sosijedad gostovati Alavesu.