SVECI SA IGRAČEM MANJE ZAUSTAVILI PEVCE: Pobede Kristal Palasa i Vest Hema, remi Sautemptona i Totenhema! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su večeras kao domaćini Norič sa 3:0, u 20. kolu engleske Premijer lige.

Strelci za Kristal Palas bili su Odsone Eduar iz penala u osmom, Žan Filip Mateta u 38. i Džefri Šlup u 42. minutu.

Kristal Palas je zabeležio petu pobedu u prvenstvu i sa 23 boda zauzima devetu poziciju. Norič je na poslednjem, 20. mestu sa 10 poena.

U narednom kolu, Kristal Palas će dočekati Vest Hem, dok će Norič gostovati Lesteru.

U istom terminu, Vest Hem je u gostima pobedio Votford sa 4:1.

Golove za Vest Hem postigli su Tomaš Souček u 27, Mohamed Benrama u 29, Mark Nobl iz penala u 58. i Nikola Vlašić u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Strelac za Votford bio je Emanuel Denis u četvrtom minutu.

Vest Hem je peti sa 31 bodom, dok je Votford sa 13 poena na 17. mestu.

U 21. kolu, Votford će dočekati Totenhem.

Sautempton i Totenhem su odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Sautempton golom Džejms Vord Prauza u 25. minutu, da bi izjednačenje Totenhemu doneo Hari Kejn golom iz penala u 41. minutu.

Sautempton je od 39. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Mohamed Salisu.

Sautempton je osvojio 21 poen i zauzima 13. poziciju, dok je Totenhem šesti sa 30 bodova.

U sledećem kolu, Sautempton će dočekati Njukasl.