LUDNICA OD DERBIJA! SPEKTAKULARAN REMI PO MERI SITIJA: Čelsi i Liverpul podelili bodove uz golove kakvi se retko viđaju VIDEO

21. kolo

Fudbaleri Čelsija i Liverpula odigrali su nerešeno 2:2 (2:2) u 21. kolu Premijer lige.

Strelci za Čelsi na Stamford bridžu su bili Mateo Kovačić u 42. minutu i Kristijan Pulišić u 45. minutu.

Za Liverpul golove su postigli Sadio Mane u 9. minutu i Mohamed Salah u 26. minutu.

Posle ovog kola Čelsi ima 43 boda, deset manje u odnosu na vodeći Mančester siti. Liverpul je stigao do 42. boda i ima utakmicu manje.

Liverpul je poveo posle velike greške odbrane Čelsija. Čaloba je traljavo ispucao loptu, a Sadio Mane nije mogao da pogreši.

Na 2:0 Liverpul je povećao preko Mohameda Salaha. Egipćanin je napravio pravu malu minijaturu, prošao po desnoj strani, prišao prvoj stativi i gotovo iz mrtvog ugla matirao Mendija na čudesan način.

A šta reći o golu Kovačića u 42. minutu? Sačekao je odbitak od golmana Kelehera posle kornera, a onda šutirao iz prve iz kolena, pa je lopta od stative ušla u gol.

Da se prvo poluvreme završi miroljubivo pobrinuo se Kristijan Pulišić koji je krunisao sjajnu akciju i izjednačio rezultat.