DAO GOL I ZAGRLIO PROTIVNIČKOG GOLMANA: Na prvi pogled bizarna situacija u Španiji, ipak je potpuno drugačije od toga VIDEO

lep gest

Svi su se čudili kada je Jago Aspas dao gol Betisu u 36. minutu i potom odlučio da posle radovanja priđe golmanu protivničke ekipe i zagrli ga.

Ali, kada se pojavilo objašnjenje, utisak je potpuno drugačiji.

Čuveni napadač Selte je u pobedi svoje ekipe rezultatom 2:0 bio dvostruki strelac, a posle prvog pogotka sa bele tačke pokazao je da je pre svega ostalog - čovek.

Aspas je je znao da je Ruiju Silvi nedavno preminuo otac i, kada ga je savladao iz kaznenog udarca, hteo je da mu pruži podršku.

Isti fudbaler je postigao gol i u nadoknadi prvog poluvremena, a svi fudbaleri Betisa su ispod dresova imali majice u čast Ruijevog oca.