KOSTIĆ UPISAO NOVU ASISTENCIJU, ALI UZALUD: Ajntraht vodi, Dortmund u finišu do potpunog preokreta! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su večeras u Frankfurtu domaći Ajntraht sa 3:2, u utakmici 18. kola Bundeslige.

Filip Kostić

Ajntraht je do 24. minuta vodio sa 2:0 golovima koje je postigao Rafael Bore, a kod prvog pogotka, u 15. minutu, asistent mu je bio srpski reprezentativac Filip Kostić.

Torgan Azar postigao je gol za Dortmund u 71. minutu, na dodavanje Erlinga Halanda, a izjednačio je Džud Belingem u 87. minutu. Pobedu gostujućoj ekipi doneo je Mahmud Daud pogotkom u 89. minutu.

Borusija ima 12 pobeda i 37 bodova na drugom mestu na tabeli, šest manje od vodećeg Bajerna iz Minhena.

Ajntraht je pretrpeo peti poraz i sedmi je na tabeli sa 27 bodova.