OVO IMA SAMO U ENGLESKOJ: Nestvaran preokret Totenhema u dubokoj nadoknadi za pamćenje! Potpuno LUDILO! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Lestera posle preokreta sa 3:2, u zaostaloj utakmici 17. kola Premijer lige.

Paston Daka je u 24. minutu doneo vođstvo Lesteru, Totenhem je izjednačio preko Harija Kejna u 38. minutu, da bi Džejms Medison u 76. minutu ponovo vratio prednost na stranu domaćeg tima.

Kada je delovalo da će tim rezultatom biti i završena utakmica na scenu je stupio Stiven Bergvejn koji je golovima u 95. i 97. minutu doneo sva tri boda Totenhemu.

Ekipa Totenhema je upisala 11. pobedu i trenutno je peta na tabeli Premijer lige sa 36 bodova, dok je Lester deseti sa 25 osvojenih bodova.

Fudbaleri Lestera će naredni meč u Premijer ligi igrati protiv Brajtona na svom terenu, dok će Totenhem gostovati Čelsiju.