SPEKTAKULARNI DERBI PREMIJER LIGE: Mančester siti i Liverpul podelili plen u FANTASTIČNOM meču! Mrtva trka za ŠAMPIONA! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija i Liverpula odigrali su nertešeno 2:2 u velikom derbiju 32. kola Premijer lige.

U velikom derbiju celog šampionata viđen je pravi spektakl.

Sitim je dva puta vodio, ali se Liverpul brzo vraćao.

Građani su poveli već u 5 . minutu.

De Brujne je šutirao iz daljine i lopta je uz veliku sreću nakon odbitka od Matipa prevarila Alisona i ušla u gol od stativu.

Liverpul je izjednačio u 12. minutu.Žota je bio strelac nakon asistencije Arnolda.

Siti je ponovo poveo u 37. minutu. Strelac je Gabrijel Žezus nakon uspavane reakcije odbrane Liverpula i asistencije Kansela sa leve strane.

Čim je počelo drugo poluvreme, Liverpul je izjednačio. Salah je maestralno uposlio Manea , koji prosto zakucava loptu u rašlje golmana Alisona

Rahim Sterling je u 63. minutu postigao treći gol za Siti, ali je nakon konsultacije VAR-a gol poništen zbog ofsajda.

U narednom kolu, Siti će dočekati Brajton, dok će Liverpul ugostiti Mančester junajted.

Nakon 32. kola Mančester siti je ostao prvi na tabeli sa 74 bodova, Liverpul je drugi sa 73.

Očekuje nas prava drama u borbi za titulu.