SMENILI SELEKTORA POSLE DEBAKLA OD KAZAHSTANA! I on sam je priznao: Težak i poražavajući neuspeh

promena

Fudbalski savez Slovačke otpustio je danas selektora reprezentacije Štefana Tarkoviča posle poraza od Kazahstana u Ligi nacija.

Slovačka je na svom terenu u Trnavi izgubila u od Kazahstana sa 0:1 u Ligi nacija C. Domaći nisu imali šut u gol u prvom poluvremenu, a pogodak su primili u 26. minutu posle serije grešaka u odbrani.

Tarkovič je posle utakmice rekao da je to bio "težak i ponižavajući neuspeh".

Slovačka je druga na tabeli Grupe 3 sa tri boda iz dve utakmice, a Kazahstan je prvi sa obe pobede.

Savez je saopštio da će u narednim mesecima imenovati novog selektora.

Tarkovičevi pomoćnici Samuel Slovak i Marek Mintal predvodiće reprezentaciju u naredne dve utakmice u Ligi nacija, protiv Azerbejdžana u petak i Kazahstana u ponedeljak.