SPEKTAKULARNO VEČE: Rendžers nadoknadio dva gola minusa iz Belgije, PSV i Dinamo Kijev prošli nakon PREOKRETA i produžetaka!

Liga šampiona

Fudbaleri Glazgov Rendžersa plasirali su se u plej-of za grupnu fazu Lige šampiona u okviru tzv. ligaške staze.

"Policajci" su savladali belgijski Rojal Union sa 3:0 i tako nadoknadili minus od 0:2 iz prve utakmice.

Strelci za Rendžers bili su Tavernije u 45. minutu iz penala,Čolak u 58. i Tilman u 79. minutu.

Pred škotskim predstavnikom je još jedna prepreka do grupne faze Lige šampiona, a to će biti PSV.

Holandski velikan je u spektularnom meču nakon produžetaka i mnogo preokreta savladao Monako sa 3:2, nakon 1:1 iz prvog meča.

Nakon produžetaka i potpunog preokreta i Dinamo Kijev je izbacio austrijski Šturm na gostovanju sa 2:1, pošto je u regularnom delu bilo 1:0 za domaćina.

Prvi meč dobio je ukrajinski klub sa 1:0 i u plej ofu igraće protiv Benfike.