CRVENI ĐAVOLI LAKO DO NAREDNOG KRUGA: Mančester junajted u četvrtom kolu FA kupa

Dalo i Fernandeš za trijumf

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se večeras u četvrto kolo FA kupa, pošto su na gostujućem terenu pobedili trećeligaša Vigan sa 2:0.

Junajted je poveo u 22. minutu golom koji je postigao Diogo Dalo, a konačan rezultat postavio je Bruno Fernandeš u 74. minutu iz jedanaesterca.

Fernandeš je postigao prvi gol od novembra, a postigao je 28. gol iz poslednja 32 penala u Mančester junajtedu.

Junajted će u četvrtom kolu igrati na gostujućem terenu protiv pobednika duela četvrtoligaša Njuporta i Istlija, koji igra u Nacionalnoj ligi, odnosno petom rangu engleske lige.

Utakmice četvrtog kola igraju se 27. i 28. januara.