Prvenac Stevanovića za Mihajlovićev poziv

Mihajlović je nedavno najavio da će mladi fudbaler Torina uskoro dobiti poziv u nacionalni tim

BERGAMO - Fudbaleri Torina ubedljivo su savladali danas na gostovanju Atalantu sa 5:1 (1:1) u utakmici šestog kola italijanske Serije A.

Treći gol za goste postigao je srpski internacionalac Alen Stevanović, koji se na najbolji način preporučio selektoru Srbije Siniši Mihajloviću.

Napoli je pobedio Sampdoriju i nastavio pohod za liderom šampionata ekipom Juventusa. Jedini gol na meču postavio je Kavani u 67. minutu iz penala.

Ubedljive pobede kod kuće zabeležili su Palermo i Bolonja.

Palermo je do prve pobede došao protiv Kjeva (4:1), iako je poslednjih 30 minuta igrao sa igračem manje. Bolonja je sa 4:0 ispratila Kataniju, a dvostruki strelac bio je Alberto Đilardino.

Siguran na domaćem terenu bio je Lacio, koji je golovima Edersona i Ledezme zabeležio četvrtu pobedu u šampionatu, dok je Sijena u finišu meč uspela samo da ublaži poraz.

Rezultati i strelci šestog kola italijanske Serije A:

Atalanta - Torino 1:5 (Denis 28 - Bjanki 38, 76, Gaci 62, Stevanović 66, Dambrosio 74)

Bolonja - Katanija 4:0 (Guarente 19, Đilardino 40, 61, Kone 94)

Kaljari - Peskara 1:2 (Pinila 82. penal - Terlici 50, Vajs 76)

Lacio - Sijena 2:1 (Ederson 18, Ledezma 38. penal - Paci 90)

Palermo - Kjevo 4:1 (Mikoli 13, 59, 82, Đorđi 80 - Riđoni 28)

Sampdorija - Napoli 0:1 (Kavani 67. penal)

Udineze - Đenova 0:0