Valjekano ubedljiv protiv Levantea

Sigurna pobeda Raja

Golove za Valjekano su postigli Garsija u 59, Piti u 80. i Vaskes u 90.

MADRID - Fudbaleri Rajo Valjekana savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Levantea sa 3:0, u prvoj utakmici 17. kola prvenstva Španije.

Osmom pobedom ove sezone Valjekano se umešao u borbu za gornji deo tabele i sada kao sedmoplasirani zaostaje samo dva boda za večerašnjim protivnikom, koji je na poziciji više. Golove za Valjekano su postigli Garsija u 59, Piti u 80. i Vaskes u 90.Espanjol je pobedio Deportivo 2:0 golovima Simaa u 31. i Stuanija u 88. minutu. Sosijedad je na svom terenu bio bolji od Sevilje 2:1. Vela je doveo domaći tim u vođstvo u 18. minutu. Gosti su izjednačili u 49. preko Medela, a pobedu Sosijedadu doneo je La Bela u 69. minutu.

Sutra se sastaju Valensija - Hetafe i Atletiko Madrid - Selta Vigo, a u subotu Betis - Majorka, Valjadolid - Barselona, Malaga - Real Madrid, Osasuna - Granada i Atletik Bilbao - Saragosa.