NESLAVNO: Nikola Đurđić debitovao u porazu Grojter firta

Ušao u igru u 46. minutu

Grojter firt je na domaćem terenu poražen od Majnca s 3:0

BERLIN - Fudbaleri Majnca pobedili su u gostima ekipu Grojter firta s 3:0 u meču 19. kola Bundeslige.Golove za goste postigli su Šalai u 54. i 84. i Mali u 66. minutu. Za domaći tim u Bundesligi debitovao je srpski internacionalac Nikola Đurđić, koji je u igru ušao u 46. minutu.Borusija je u Menhengladbahu pobedila Fortunu s 2:1. Domaći su poveli autogolom Huanaia u šestom minutu, a na 2:0 povisio je Herman u 14. Jedini strelac za goste bio je Šahin u 50. minutu sa penala.Ajntraht je pobedio Hofenhajm s 2:1, dok je istim rezultatom i Hanover pobedio Volfsburg. U meču Augsburg - Šalke nije bilo golova. U meču Frajburg - Leverkuzen nije bilo golova.Borusija Dortmund je u petak savladala Nirnberg 3:0, dok će sutra igrati Hamburger - Verder i Štutgart - Bajern.TABELA: Bajern 45, Leverkuzen 37, Dortmund 36, Ajntraht 33, Majnc 30, Šalke 29, Menhengladbah 29, itd.