NOVA BRUKA LIVERPULA: VBA slavio na Enfildu!

Premijer liga

LIVERPUL - Fudbaleri Vest Bromviča napravili su večeras veliko iznenađenje pošto su na stadionu Enfild savladali domaći Liverpul sa 2:0 u poslednjoj utakmici 26. kola Premijer lige.

"Crveni" su lošom predstavom razočarali svoje navijače, dok su gosti došli do prvog trijumfa u poslednjih sedam prvenstvenih utakmica.

Veliku pobedu gostiju nagovestio je Geret Mekali pogotkom u 81. minutu, a trijumf je osigurao Romelu Lukaku u 90. minutu.

Liverpul je najbolju priliku za gol propustio u 77. minutu, kada je golman Vest Bromviča Ben Foster odbranio penal Stivenu Džerardu.

Prethodno je prekršaj nad Luisom Suarezom napravio Jonas Olson.

Liverpul - Vest Bromvič 0:2 (Mekali 81, Lukaku 90)

Juče:

Mančester Junajted - Everton 2:0

Aston Vila - Vesthem 2:1

U subotu:

Sautempton - Mančester Siti 3:1, Totenhem - Njukasl 2:1, Čelsi - Vigan 4:1, Norič - Fulam 0:0, Stouk - Reding 2:1, Sanderlend - Arsenal 0:1, Svonsi - Kvins Park Rendžers 4:1.

TABELA: Mančester Junajted 65 bodova, Mančester Siti 53, Čelsi 49, Totenhem 48, Arsenal 44, Everton 42, VBA 37, Svonsi 37, Liverpul 36, itd.