LUDNICA NA ENFILDU: Liverpul srušio Totenhem

MEČ PUN PREOKRETA

U utakmici punoj preokreta domaći tim je golom Džerarda sa bele tačke došao do trijumfa

LIVERPUL - Fudbaleri Liverpula savladali su u velikom derbiju Premijer lige ekipu Totenhema rezultatom 3:2.U meču punom preokreta viđeno je čak pet golova. Domaći tim je poveo golom sjajnog Urugvajca Luisa Suareza u 21. minutu utakmice. Fenomenalnom napadaču Liverpula ovo je 15 gol na isto toliko mečeva ove sezone.U samom finišu poluvremena nakon asistencije Gereta Bejla, Vertongen je doneo izjednačenje gostima.Na startu drugog dela utakmice Totenhem dolazi do potpunog preokreta, nako novog gola raspoloženog Vertongena.Radost gostiju nije dugo trajala, desetak minuta kasnije Dauning je izjednačio rezultat, a u 82. minutu kapiten Liverpula Stiven Džerard doneo je trijumf svom timu.