U NORIČU BESNI: Sudije pogurale Arsenal do pobede!

Tobdžije u finišu do trijumfa

Arsenal je do 85. minuta gubio 1:0, ali je na kraju slavio s 3:1

ARSENAL - Fudbaleri Arsenala pobedili su u Londonu ekipu Noriča rezultatom 3:1 u meču 32. kola Premijer lige.U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je bilo vatre u drugih 45 minuta. Gosti su poveli golom Tarnera u 57. minutu. Arsenal je napadao, ali je do izjednačenja stigao u 85. minutu sa penala. Prethodno je glavni sudija na asistenciju svog pomoćnika pokazao na belu tačku posle duela u kaznenom prostoru Noriča. Arteta je bio precizan sa 11 metara. Na 2:1 povisio je autogolom Basong u 88. Konačan rezultat postavio je Podolski u 90. minutu posle asistencije Volkota, koji je bio u ofsajdu.U ostalim današnjim mečevima postignuti su sledeći rezultati: Reding - Liverpul 0:0, Sautempton - Vest Hem 1:1, Everton - Kvins Park Rendžers 2:0 i Aston Vila - Fulam 1:1.