PAO LACIO: Brkić i Basta vode Udineze ka Evropi

Liga Evrope nadohvat ruke

Udineze je pobedio Lacio golom Di Natalea u 19. minutu

UDINE - Fudbaleri Udinezea pobedili su u Udinama ekipu Lacija rezultatom 1:0 u meču 33. kola italijanske Serije A.Jedini gol na utakmici postigao je Antonio di Natale u 19. minutu. Na golu domaćih bio je srpski reprezentativac Željko Brkić, a u startnoj postavi se našao i Dušan Basta.Udineze je ovim trijumfom stigao do petog mesta na tabeli sa 51 bodom koliko imaju i Lacio i Roma. Crno-beli iz Udina su napravili veliki korak ka mestu koje vodi u Ligu Evrope naredne sezone.Đenova i Atalanta igrali su ranije danas bez pobednika, 1:1. Domaći su poveli golom Floresa u šestom minutu, a izjednačio je Del Groso dva minuta kasnije. Boško Janković je igrao za Đenovu, ali je zamenjen u 73. minutu. Ivan Radovanović ušao je u igru u 83. minutu u ekipi Atalante.