RUTINA: Barselona i bez Mesija pobedila Atletiko!

Argentinac napustio meč zbog povrede

Katalonski klub je sa igračem manje došao do nove pobede

MADRID - Fudbaleri Barselone pobedili su u Madridu ekipu Atletika rezultatom 2:1 u meču 35. kola španske Primere.Barselona je još pre ovog meča obezbedila novu, 22. titulu u Primeri, a igrači Atletika su uoči početka utakmice priredili šampionski špalir za igrače katalonskog kluba.U prvom poluvremenu nije bilo golova, a domaći su poveli golom Radamela Falkaoa u 52. minutu. Katalonski klub je posle 15-ak minuta ostao sa 10 igrača na terenu, pošto je Lionel Mesi napustio teren zbog povrede. Trener Barselone Tito Vilanova je ranije izvršio sve tri izmene, a katalonski klub je meč nastavio sa 10 igrača.Na 1:1 izjednačio je Aleksis Sančez u 72. minutu, a gosti su do trijumfa stigli autogolom Gabija Fernandeza u 80. minutu.Valensija je ranije danas pobedila Rajo Valjekano 4:0, dok je Betis na svom terenu nadigrao Seltu 1:0.Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 91 bodom, dok je Real drugi sa 81 poenom. Madridski klub ima meč više. Atletiko je treći sa 72 poena.