TEŠKO ZVEZDI: Černomorec žestoko namučio Šahtjor!

Crveno-beli na mukama

Ukoliko Černomorec protiv Zvezde bude ponovio ovakvu partiju crveno-beli će se naći na velikim mukama

DONJECK - Fudbaleri Černomoreca poraženi su na Donbas Areni od ekipe Šahtjora rezultatom 1:0, međutim, tim iz Odesea je žestoko namučio neprikosnovenog šampiona Ukrajine.Černomorec je dominirao tokom prvih 45 minuta utakmice. U potpunosti je nadigrao moćnog domaćina, koji je u pojedinim momentima delovao potpuno dezorijentisano. Igra Šahtjora se ni malo nije dopala navijačima, koji su svoje ljubimce ispratili u svlačionicu gromoglasnim zvižducima.Do sredine drugog poluvremena Černomorec je bio apsolutno ravnopravan protivnik, međutim, u 72. minutu su kažnjeni za veliki broj propuštenih prilika. Daglas Košta je postigao gol za domaćina.U poslednjih desetak minuta meča usledila je nova ofanziva Černomoreca. Nekoliko sjajnih prilika nisu uspeli da iskoriste, pa je Šahtjor uspeo da sačuva prednost i zabeleži trijumf.Černomorec je prikazao sjajnu partiju, što će ozbiljno zabrinuti crveno-bele pred dvomeč koji ih očekuje u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.