NEREDI: Tuča Delija i policije u Ukrajini!

Na meču sa Černomorecom

Incident je izbio pošto je arbitar dosudio penal za domaći tim

ODESA - Navijači Crvene zvezde popularne Delije sukobili su se policijom, a onda i sa domaćim navijačima tokom drugog poluvremena prvog meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Černomoreca.Incident je izbio u 77. minutu pri rezultatu 2:1 za ukrajinski klub, pošto je arbitar dosudio penal za Černomorec. Penal je u najmanju ruku bio sumnjiv, a onda je na delu tribina gde su bili smešteni navijači gostiju došlo do koškanja pristalica Zvezde i obezbeđenja. Nakon toga su se pristalice Zvezde spustile ka drugoj tribini i tukli se sa domaćim navijačima. Policija je brzo došla i vratila Zvezdine huligane na svoj deo, ali onda su se oni i domaći gađali stolicama. Ceo incident je trajao oko pet minuta.Crvena zvezda zbog ovog incidenta može da očekuje kaznu od strane UEFA, pošto su pristalice crveno-belih palile i baklje tokom meča.Černomorec je slavio s 3:1, a revanš je na programu za nedelju dana u Beogradu.