(VIDEO) ZAKASNIO I NIŠTA OD TITULE: Pogledajte promašaj Lavecija u 92. minutu finala sa Čileom

Detalj sa finala Kopa Amerike

Za vreme kontaranapada koji je poveo Mesi ceo stadion je zanemeo

Fudbaleri Čilea po prvi put u istoriji osvojili su titulu na Kopa Amerika pobedom nad Argentinom posle boljeg izvođenja penala.

Posle 120 minuta fudbala u Santjagu nije bilo golova, a domaći tim je bio mnogo bolji u penal seriji i slavio sa 4:1.Ipak, najzanimljiviji detalj pre jedanaesteraca, desio se pred golom Čileanaca. Igrao se 92. minut, bio je bukvalno poslednji sekund regularnog dela utakmice... Mesi je povukao kontranapad, levo je protutnjao Laveci, desno je išao Iguain, Leo se odlučio za Lavecija, ovaj poslao loptu u prazno, ali golgeter Napolija za malo je bio kratak.