(VIDEO) NEVIĐENI SKANDAL U NIŠU: Košarkaši Bora brutalno napali sudiju na utakmici

Neverovatne scene

Službena lica jedva su uspela da odvoje sudiju od igrača, koji nikako nisu mogli da se smire

Utakmica 13. kola Prve muške regionalne košarkaške lige Istok između OKK Junior iz Niša i ekipe Bora prekinuta je u drugoj četvrtini zbog napada igrača gostujuće ekipe na sudiju.

Jednom od igrača ekipe Bora dosuđena je lična greška prilikom napada Juniora u 15. minutu igre i pri vođstvu gostiju 36:34. Posle protesta tog košarkaša sudija mu je dodelio i tehničku grešku zbog prigovora, a onda je nastao pravi haos. Usledila je žestoka reakcija košarkaša Bora koji su brutalno nasrnuli na sudiju i udarili ga nekoliko puta.

Službena lica jedva su uspela da odvoje sudiju od igrača, koji nikako nisu mogli da se smire. Jedan je čak uhvatio stolicu i hteo da nasrne na sudiju.