Panatinaikos se izjednačio sa Olimpijakosom

Plej-of

Ekipa Željka Obradovića je u trećoj četvrtini napravila veliki preokret i stekla vođstvo koje je sačuvala do kraja uzbudljivog susreta

ATINA - Košarkaši Panatinaikosa savladali su ekipu Olimpijakosa sa 81:79 (20:19, 18:22, 29:18, 14.20), pa su izjednačili rezultat na 1:1 u finalnoj seriji plej ofa prvenstva Grčke.

Zvanični evropski prvak je posle trijumfa u prvom meču (84:78) bio na korak da se približi tituli, jer je boljom i sigurnijom igrom tokom prvog poluvremena otišao na odmor sa plus tri.

Međutim, ekipa Željka Obradovića je u trećoj četvrtini napravila veliki preokret i stekla vođstvo koje je sačuvala do kraja uzbudljivog susreta.

Naredna utakmica u seriji koja se igra do tri pobede na programu je 27. maja, kada je domaćin Olimpijakos.