NAPUSTIO ZVEZDU: Subotić prešao u Budućnost!

Trogodišnji ugovor

Nakon dve godine provedene u crveno-belom dresu krilni centar će promeniti sredinu i pojačati podgoričku Budućnost

BEOGRAD - Bojan Subotić više nije igrač Crvene zvezde Telekom!

Nakon dve godine provedene u crveno-belom dresu krilni centar će promeniti sredinu i pojačati podgoričku Budućnost. Subotić je sa crnogorskim timom dogovorio trogodišnju saradnju.Subotić je sa 14 godina stigao u FMP iz rodnog Tivta. Prošao je sve mlađe selekcije Pantera, a bio je i kapiten FMP-a na Evroliginom juniorskom turniru 2008. godine koji je njegova ekipa osvojila pobedivši Barselonu u finalu. Sledeću sezonu Subotić je proveo u Radničkom basketu, da bi sa 19 godina zaigrao u Superligi za prvi tim FMP-a.

Protekle dve sezone popularni Subi je sa dosta uspeha branio boje Crvene zvezde Telekom sa kojom je osvojio Kup Radivoja Koraća i izborio istorijski plasman u Evroligu.