RONALDO PROGUTAO EGO I OBRATIO SE SAIGRAČIMA: Luksuzna izložba tima punog talenta i mladosti... (FOTO)

KATAR 2022

Mundijal 2022 -

Fudbaleri Portugala plasirali su se u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Kataru, pošto su pobedili Švajcarsku sa 6:1.

Na stadionu Lusail pred 82.000 gledalaca strelci za Portugal bili su Gonsalo Ramos u 17, 51. i 67, Pepe u 33, Rafael Gereiro u 55. i Rafael Leao u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Kristijano Ronaldo, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, je u 84. minutu uspeo da zatrese mrežu Švajcarske, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Tokom celog meča bilo je i više nego jasno da slavnom Portugalcu nije svejedno što počinje sa klupe, a po ulasku u igru žarko je želeo da se upiše u strelce, međutim nije uspeo.

Portugal

Ronaldo, poznat po svom sebičluku, progutao je svoj ego, pa je posle meča čestitao saigračima na sjajnoj partiji.

Kristijano Ronaldo

"Neverovatan dan za Portugal, sa istorijskim rezultatom na najvećem takmičenju svetskog fudbala. Luksuzna izložba tima punog talenta i mladosti. Našoj selekciji treba čestitati. San živi! Do kraja! Snaga, Portugalija", poručio je Ronaldo.