peta zaredom
KOJA JE OVO VEĆ DOJAVA O BOMBI?! I 5. pretnja na letu iz Beograda za Moskvu bila je LAŽNA! POTVRDIO MUP
BEOGRAD - Iz Ukrajine je stigao mejl da se u letu Er Srbije iz Beograda za Moskvu nalazi avio-bomba. Ovo je već peta dojava zaredom o bombi na letu Beograd - Moskva u poslednjih nekoliko dana.
Međutim, policija je utvrdila da je i današnja dojava o bombi u avionu koji je iz Beograda trebalo da poleti ka Moskvi bila lažna, rečeno je agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP).
Arhivske fotografije
1/10
Vidi galeriju
Nacionalni aviprevoznik je nastavio da leti ka Rusiji, za razliku od brojnih drugih avio prevoznika čije države su uvele sankcije Rusiji zbog invazije na Ukrajinu.
U proteklim danima, bilo je nekoliko anonimnih dojava o podmentnim bombama u avione Er Srbije, i sve su bile lažne.
Kurir.rs
Bonus video: