Zabava
„POLJE LAVANDE“ – POKLON ROMAN KOJI DONOSI MIRIS SEĆANJA I TIŠINU LJUBAVI, SAMO UZ KURIR OVE SUBOTE, 12. JULA!
Jedan trenutak, jedan pogled i jedno polje lavande koje pamti sve...
Gotovo su ga izdala pluća i srce mu je zadrhtalo kad je ugledao devojku kako je šetala kroz lavandu, tražeći pogledom horizont nad Dunavom. U tom prizoru bilo je sve – spokoj, tišina, sećanje, čežnja. Činilo mu se da je sav miris prošlosti stao u plavičastu izmaglicu božanske biljke i u zlatne niti svetlosti koje su se igrale po njenoj kosi.
Foto: Kurir
„Polje lavande“ je priča o onima koji veruju u susrete koji se ne dešavaju slučajno. O ljubavi koja se ne zaboravlja i o ranama koje ne bole, jer su postale deo najlepšeg sećanja.
Ove subote, 12. jula – uz dnevne novine Kurir, poklanjamo vam roman koji će vas podsetiti na nežnost, tišinu i snagu emocija koje nikada ne blede.
Kurir.rs