• Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Juhaszova, Vivien 12:30 Honcova, Michaela
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Klasen, Anna 12:30 Schweinerova, Nikola
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Kolarova, Veronika 12:35 Klasen, Charlotte
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Lister, Cornelia 12:50 Daniel, Jaeda
  • Horb, Doubles W-C15-GER-01A
    Daniels C / Marozava L 13:30 Pella C / Perez Rojas G
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Malikova, Tereza 13:50 Bua, Tatiana
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Ewijk, Chayenne 13:50 Weijers, Bibiane
  • Belgium F9, Singles Qualifying
    Plaza, Marcelo 13:55 Pauwels, Maxime
  • Italy F21, Singles Qualifying
    Massara, Antonio 13:55 Winkler, Georg
  • Italy F21, Singles Qualifying
    Tomasetto, Luca 13:55 Mosciatti, Marco
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Savoretti, Alice 14:00 Regehr, Jessica
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Domagala, Veronika 14:00 Vajdova, Natalia
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Moser, Lisa Maria 14:00 Rutarova, Eva
  • Italy F21, Singles Qualifying
    Capello, Ettore 14:20 Mays, Morgan
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Mathieu, Paul-Henri 1 6 5 1 Munar Clar, Jaume Antoni 0 4 2 0
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Montanes, Albert 1 6 5 1 De Schepper, Kenny 0 3 4 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Dentoni, Corinna 14:45 Wlodarczak, Karolina
  • Belgium F8, Singles
    Cagnina, Julien 1 6 3 1 Vliegen, Joran 0 4 4 0
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Barbat, Karen 1 7 1 1 Michiels, Morgane 0 6 0 0
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Beccio, Victoria Ariadna 15:00 Gonzalez Davis, Agustina
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Bosch, Maria Virginia 15:00 Moreno, Camila Mariel
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Garavani, Ornella 15:00 Steinmetz, Federica Josefina
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Roncatti, Florencia Luz 15:00 Chlpac, Agustina
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Yashina, Ekaterina 1 6 2 0 1 Zabirova, Adeliya 1 1 6 0 1
  • Belgium F9, Singles Qualifying
    Meulemans, Stijn 15:30 Graisse, Arnaud
  • Belgium F9, Singles Qualifying
    Hoyt, Evan 15:30 Servien, Thomas
  • Horb, Singles W-C15-GER-01A
    Reix, Sherazad 0 5 0 Maleckova, Jesika 0 0 0
  • Austin, Singles W-C10-USA-07A
    Herring, Lauren 0 0 0 DI Lorenzo, Francesca 0 0 0
  • Washington, USA, Qualifying
    Pella, Guido 0 0 0 Quigley, Eric 0 0 0
  • Washington, USA, Qualifying
    Zhang, ZE 0 1 0 King, Darian 0 1 0
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Dutra Silva, Rogerio 0 3 0 Berlocq, Carlos 0 0 0
  • Kitzbuhel, Austria, Qualifying
    Struff, Jan-Lennard 16:15 Kovalik, Jozef
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Ortega-Olmedo, Roberto 16:30 Rumenov Payakov, Georgi
  • USA F23, Doubles
    Clayton S / Gabb R 16:30 Kohen A / Lamble J
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Muntean, Victoria 16:30 Clerici, Giada
  • Egypt F24, Singles
    Bonadio, Riccardo 16:30 Bega, Alessandro
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Boeykens, Elyne 16:30 Kerfs, Deborah
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Macri, Rocio 16:30 Ganga, Eugenia
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    La Fuente Strassburger, Daniela Alejandra 16:30 Teodoro De Oliveira, Lara Isis
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Vernier, Danielle 16:30 Zamprogno, Agostina
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Reis De Campos, Louise 16:30 Vazquez, Maria Del Rosario
  • Washington, USA, Qualifying
    Gonzalez, Alejandro 16:30 Smith, John-Patrick
  • Italy F21, Singles Qualifying
    Stefanini, Jacopo 0 1 0 Ceppellini, Alessandro 0 0 0
  • Tunisia F16, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 17:00 Jotovski, Tomislav
  • Washington, USA, Qualifying
    Zverev, Mischa 17:20 Harrison, Ryan
  • Washington, USA, Qualifying
    Mestach, AN Sophie 17:20 Paszek, Tamira
  • Washington, USA, Qualifying
    Niki, Takuto 17:50 Matosevic, Marinko
  • Segovia, Spain, Qualifying
    Gerasimov, Egor 18:00 Ghedin, Riccardo
  • Koksijde, Singles Qualifying W...
    Versteeg, Kelly 18:00 Mikulski, Julia
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Oest, Cindy 18:00 Martini, Raquel
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Rebecchi, Chiara 18:00 Verbauwen, Giuliana
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Dveksler Celin, Melanie 18:00 Isaeva, Anhzelika
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Opolz, Melany Denise 18:00 Parodi, Rocio Macarena
  • USA F23, Singles
    King, Evan 18:15 Thompson, Clay
  • France F16, Singles
    Guez, David 18:30 Sidorenko, Alexandre
  • Spain F23, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 18:30 Checa-Calvo, Jose
  • Atlanta, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 18:30 Fleming C / Muller G
  • Washington, USA, Qualifying
    Sasnovich, Aliaksandra 18:35 Broady, Naomi
  • Washington, USA, Qualifying
    Dodig, Ivan 18:40 Nishioka, Yoshihito
  • Gatineau, Singles W-C25-CAN-01...
    Glatch, Alexa 19:00 Andreescu, Bianca Vanessa
  • Stanford, USA, Qualifying
    Dabrowski, Gabriela 19:00 Date-Krumm, Kimiko
  • Lexington, USA
    Uchiyama, Yasutaka 19:00 Millman, John
  • Lexington, Singles W-C50-USA-0...
    Crawford, Samantha 19:00 Hibino, Nao
  • Washington, USA, Qualifying
    Kalinina, Anhelina 19:10 Glushko, Julia
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Segobia, Victoria Ayelen 19:30 Garcia Vazquez, Florencia
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    VAZ Teixeira, Maria Belen 19:30 Asensos, Macarena
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Feijoo Nunez, Gabriela 19:30 Montero, Milagros
  • Buenos Aires, Singles Qualifyi...
    Carreira Azcui, Marina Belen 19:30 Rimoldi Godoy, Agustina
  • Canada F6, Singles
    Vukic, Aleksandar 19:30 Reid, Matt
  • Washington, USA, Qualifying
    Kulichkova, Elizaveta 20:00 Marand, Sanaz
  • Stanford, USA, Qualifying
    Doi, Misaki 20:30 Boserup, Julia
  • Atlanta, USA
    Isner, John 21:00 Baghdatis, Marcos
  • Stanford, USA, Qualifying
    Tatishvili, Anna 21:45 Gibbs, Nicole
  • Stanford, USA, Qualifying
    Bondarenko, Kateryna 22:00 Martic, Petra

Žreb u Nionu

AEL preko Anderlehta ide u Ligu šampiona

Fudbal

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta

AEL u Ligi sampiona

Fudbaleri kiparskog AEL-a, koji su eliminisali Partizan u trećem kolu kvalifikacija, igraće protiv belgijskog Anderlehta u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, odlučeno je žrebom u Nionu, Tako će srpski internacionalac u redovima Anderlehta Milan Lane Jovanović imati priliku da se osveti Kipranima.

Interesantan će biti i komšijski duel Dinama iz Zagreba i Maribora, ali i dvomeč Helsingborga i Seltika. Kada je u pitanju istanbulski Fenerbahče, novi klub našeg Miloša Krasića, će se sastati sa moskovskim Spartakom, dok će nemački predstavnik Borusija iz Menhengladbaha na megdan kijevskom Dinamu. Španska Malaga igraće protiv grčkog Panatinaikosa.

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta.

Liga šampiona

Parovi plej-ofa

Bazel - Kluž

Helsingborg - Seltik

BATE Borisov - Hapoel Šmona

AEL - Anderleht

Dinamo - Maribor

Braga - Udineze

Spartak Moskva - Fenerbahče

Malaga - Panatinaikos

Borusija Dortmund - Dinamo Kijev

Lil - Kopenhagen

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Savet vozačima je da putuju danju jer najrizičnije doba je kada noć prelazi u dan Damir Okanović, Komitet za bezbednost saobraćaja

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!