• Turkey F45, Doubles
    Masse V / Reboul F 09:30 Crepaldi E / Vaks M
  • Turkey F45, Singles
    Boutillier, Remi 1 6 6 1 Crepaldi, Erik 0 1 5 0
  • Turkey F45, Singles
    Manafov, Vladyslav 0 4 4 0 Deviatiarov, Marat 1 6 4 1
  • Turkey F45, Singles
    Vaks, Mikhail 0 3 5 0 Scholtz, Nicolaas 1 6 4 1
  • Turkey F45, Singles
    Fatic, Nerman 1 6 2 1 Podzus, Janis 0 4 2 0
  • Togo F2, Singles
    Rochette, Laurent 0 6 0 Pulgar-Garcia, Jaime 0 5 0
  • Navi Mumbai, Singles W-C25-IND...
    Burger, Cindy 1 6 0 1 Dzalamidze, Natela 0 2 3 0
  • Navi Mumbai, Singles W-C25-IND...
    Paquet, Chloe 0 3 3 0 Stojanovic, Nina 1 6 2 1
  • Senegal F2, Singles
    Setkic, Aldin 1 6 3 1 Lescure, Mick 0 3 1 0
  • Ankara, Singles W-C50-TUR-03A
    Beygelzimer, Yuliya 12:00 Amanmuradova, Akgul
  • Turkey F45, Doubles
    Deviatiarov M / Manafov V 12:10 Jandric D / Jankovic M
  • Senegal F2, Singles
    Barrere, Gregoire 12:30 Djere, Laslo
  • Navi Mumbai, Doubles W-C25-IND...
    Inoue M / Miyamura M 12:30 Papamichail D / Stojanovic N
  • Qatar F6, Singles
    Marsalek, James 13:30 Rufin, Guillaume
  • Qatar F6, Singles
    Basilashvili, Nikoloz 13:30 Neuchrist, Maximilian
  • Ankara, Singles W-C50-TUR-03A
    Krunic, Aleksandra 13:30 Ivakhnenko, Valentyna
  • Togo F2, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 14:00 Klec, Ivo
  • Qatar F6, Doubles
    Chadaj A / Majchrowicz A 15:00 Arends S / Gabb R
  • Chile F11, Singles
    Lipovsek Puches, Tomas 15:00 Montero, Jorge
  • Dominican Republic F4, Singles
    Krueger, Mitchell 15:00 Smith, Connor
  • Dominican Republic F4, Singles
    Lazov, Alexander 15:00 Rublev, Andrey
  • Senegal F2, Doubles
    Bushamuka W / Jomby T 16:00 Crowley K-P / Setkic A
  • Togo F2, Doubles
    Loglo K / Ouanna J 16:00 O'Hare D / Salisbury J
  • Ankara, Doubles W-C50-TUR-03A
    Gorgodze E / Kolar N 16:30 Korashvili O / Kostova E
  • Chile F11, Singles
    Malla, Bastian 16:30 Linzer, Michael
  • Dominican Republic F4, Doubles
    Bangoura S / Krueger M 18:00 Echazu M / Lazov A
  • Chile F11, Doubles
    Peralta J / Urzua-Rivera R 19:00 Arreche N A / Lipovsek Puches T

Žreb u Nionu

AEL preko Anderlehta ide u Ligu šampiona

Fudbal

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta

AEL u Ligi sampiona

Fudbaleri kiparskog AEL-a, koji su eliminisali Partizan u trećem kolu kvalifikacija, igraće protiv belgijskog Anderlehta u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona, odlučeno je žrebom u Nionu, Tako će srpski internacionalac u redovima Anderlehta Milan Lane Jovanović imati priliku da se osveti Kipranima.

Interesantan će biti i komšijski duel Dinama iz Zagreba i Maribora, ali i dvomeč Helsingborga i Seltika. Kada je u pitanju istanbulski Fenerbahče, novi klub našeg Miloša Krasića, će se sastati sa moskovskim Spartakom, dok će nemački predstavnik Borusija iz Menhengladbaha na megdan kijevskom Dinamu. Španska Malaga igraće protiv grčkog Panatinaikosa.

Utakmice plej-ofa za Ligu šampiona su 21. i 22. avgusta, dok su revanši 28. i 29. avgusta.

Liga šampiona

Parovi plej-ofa

Bazel - Kluž

Helsingborg - Seltik

BATE Borisov - Hapoel Šmona

AEL - Anderleht

Dinamo - Maribor

Braga - Udineze

Spartak Moskva - Fenerbahče

Malaga - Panatinaikos

Borusija Dortmund - Dinamo Kijev

Lil - Kopenhagen

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Cela Srbija je uz Olivera Ivanovića i uz njegovu borbu za pošteno suđenje i borbu protiv političkog progona Marko Ðurić, direktor Kancelarije za KiM

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!