• Russia F5, Singles Qualifying
    Kachanovskiy, Vitaly 0 0 4 0 0 Mnushkin, Dmitry 2 6 6 2 2
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Polonskiy, Ilya 2 6 6 2 2 Zelenkin, Pavel 0 2 2 0 0
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Salas, Emmanuelle 1 6 3 0 1 Mare, Tania Andrada 1 3 6 1 1
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Tutunaru, Luminita 0 2 1 0 Cechova, Karolina 1 6 4 1
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Ghioca, Mihaela 1 6 4 1 Ciufrila, Raluca 0 4 5 0
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 1 7 4 1 Korshunov, Stanislav 0 6 2 0
  • Latvia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 2 6 6 2 2 Smola, Maciej 0 3 1 0 0
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Pairone, Giulia 1 7 1 1 Milovanovic, Dzina 0 6 1 0
  • Latvia F1, Singles
    Zarichanskiy, Daniil 0 4 1 0 Sakinis, Dovydas 1 6 3 1
  • Latvia F1, Singles
    Lootsma, Niels 1 6 5 1 Butler, Samm 0 0 3 0
  • Thailand F6, Doubles
    Grills J / Hobart D 0 4 5 0 Isarow P / Kadchapanan N 1 6 5 1
  • Thailand F6, Doubles
    Jayaprakash M M / Kaza V S 0 2 3 0 0 Matsui T / Rungkat C 2 6 6 2 2
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Tinelli, Matteo 6 3 Neykov, Toni 0 0
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Siciliano, Riccardo 1 6 3 1 Gorgun, Omer Berk 0 1 2 0
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Frost, Isaac 1 6 2 1 Harcila, Cristian 0 1 2 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Distelmans, Steffi 0 3 0 Bara, Irina Maria 0 2 0
  • China F12, Singles
    Katayama, Sho 0 2 0 Sun, Fajing 0 3 0
  • China F12, Singles Qualifying
    Lin, Winston 10:00 Tan, Li-Wie
  • China F12, Singles Qualifying
    Hsieh, Cheng-Peng 0 3 0 Hadavi, Shawn H 0 2 0
  • China F12, Singles Qualifying
    Duan, Jia QI 10:00 Xia, Haitong
  • Finland F1, Singles
    Navarro, Simon 0 5 0 Tuomi, Verneri 0 0 0
  • Latvia F1, Singles
    Chadaj, Adam 0 1 0 Picco, Francesco 0 2 0
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 0 3 0 Trongcharoenchaikul, Wishaya 0 2 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Kilani, Majed 0 0 0 Puodziunas, Scott 0 2 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Verster, Nelise 0 1 0 Guttormsen, Karyn 0 5 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Babelis, Tadas 0 2 0 Street, Marshall 0 1 0
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Allaf, Kareem 0 2 0 Dabbabi, Youssef 0 1 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Turki, Meriem 0 0 0 Roemer, Charlotte 0 2 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Bechri, Chiraz 0 2 0 BEN Abdallah, Yasmine 0 0 0
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Dentoni, Corinna 10:30 Kolarova, Veronika
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Klasen, Anna 0 0 0 Prochazkova, Tereza 0 0 0
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Rudakova, Anastasia 0 1 0 Tolibova, Sadafmoh 0 0 0
  • Thailand F6, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 10:30 Congcar C / Tanasugarn C
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Rutarova, Eva 10:30 Sumova, Diana
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Djamalov, Anton 10:30 Allouche, Itai
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Grymalska, Anastasia 10:30 Craciun, Georgia Andreea
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 10:30 Drew, Jazzamay
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Van Cauter, Anais 10:30 Boualem, Josephine
  • Latvia F1, Singles
    Tverijonas, Aleksas 10:35 Hirschmueller, Christian
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Frolova, Anastasia 10:35 Fomina, Alona
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 10:40 Garuts M / Kulibaba V
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Rizea, Clara Patricia 10:40 Stoica, Denise-Antonela
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Filip, Alexandra 10:40 Bejenaru, Karola Patricia
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Nagymihaly, Luca 10:40 Novac, Izabela Gabriela
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Stinga, Teodora 10:40 Gavrila, Oana
  • Finland F1, Singles
    Griekspoor, Tallon 10:40 Kaukovalta, Patrick
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 10:45 Matic N / Volfson D
  • Spain F24, Singles
    Petrone, Alessandro 11:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F24, Singles
    Garcia Saez, Alejandro 11:00 Addison, Aaron
  • Spain F24, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 11:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Neubau, Marco
  • Spain F24, Singles
    Bauvy, Romain 11:00 Collado-Castells, Marc
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Heisen, Vivian 11:00 Hon, Priscilla
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Delic, Mate 11:00 Salaba, Libor
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Uebelhoer, Caroline 11:00 Siedliska, Natalia
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tomova, Viktoriya 11:00 Vasilescu, Arina Gabriela
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kimmelmann, Julia 11:00 Stokke, Melanie
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Cipolla, Flavio 11:00 Dima, Dragos
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Tsitsipas, Stefanos 11:00 Virgili, Adelchi
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Rajaonah, Mathieu 11:10 Sentay, Alp
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Barkai, Yannai 11:10 Dodens, Pierre Louis
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Trevisan, Matteo 11:20 Luz, Orlando
  • Kitzbuhel, Austria
    Carreno-Busta, Pablo 11:30 Delbonis, Federico
  • China F12, Singles
    Ning, Yuqing 11:30 QI, XI
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Onoda K / Shiga M
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Georges, Myrtille 11:40 Arvidsson, Sofia
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 11:40 HE, Yecong
  • China F12, Singles
    Kibi, Yuuya 11:40 Ouyang, Bowen
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Nieto, Alberto 11:45 Mercean, Rares Florin
  • China F12, Singles
    Wang, Aoxiong 11:45 Hung, Jui-Chen
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Maqdas, Abdullah 11:50 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Grieco, Giovanni 11:50 BEN Hassen, Ameur
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Ciotti, Valentino 11:55 Ferchichi, Marouan
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Alvarez-Guzman, Mauricio 11:55 Ikhlef, Aymen
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Giovine, Claudia 12:00 Juhaszova, Vivien
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:00 Losbergs M / Slobodkins A
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Leykina, Polina 12:00 Ekshibarova, Vlada
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Apostolico, Niccolo 12:00 Harajchi, Aria
  • Finland F1, Doubles
    Appelgren D / Solberg C 12:00 Claesson J / Stenberg J
  • Finland F1, Doubles
    Bhullar R-R / Hawken S 12:00 Hedman A / Virtanen P
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Savoretti, Alice 12:00 Klaffner, Melanie
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Malikova, Tereza 12:00 Vajdova, Natalia
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Muchova, Karolina 12:00 Stuchla, Karolina
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Ramirez, Cesar 12:00 Schmid, Michal
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 12:00 Moriya, Hiroki
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 12:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Bacquie, Alice
  • Latvia F1, Doubles
    Podzus J / Smola M 12:05 Libietis M / Reese H
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Palkina, Ksenia 12:05 Stashenkova, Ksenia
  • Latvia F1, Doubles
    Lootsma N / Sels J 12:10 Martos Gornes S / Mas Mascolo A
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 12:10 Stoilkovska, Magdalena
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Prati, Federica 12:10 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Vdovenco, Anastasia 12:10 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Finland F1, Doubles
    Ahti V / Ahti V-P 12:10 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Latvia F1, Doubles
    Liutarevich I / Zarichanskiy D 12:15 Slobodchikov R / Zubov I
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Londero, Juan Ignacio 12:20 Davydenko, Philip
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Tanaka, Yuuki 12:30 Gaemperle, Martina
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Gabric, Anna 12:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Perez Rojas, Guadalupe 12:30 Schmitz, Ann-Katrin
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Kommer, Franziska 12:30 Pella, Catalina
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Vives, Jordi 12:40 Elbaz, Shahar
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Souza J / Vesely J 12:50 Erler A / Kohlschreiber P
  • Belgium F9, Singles
    De Valk, Roy Sarut 13:00 Plaza, Marcelo
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Mertl J / Nedovyesov O 13:00 Safranek V / Suc D
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jablonovska, Jana 13:00 Toljan, Janina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kaminkova, Katerina 13:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Machalova, Sabina 13:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Horackova, Gabriela
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:00 Ramos Vinolas, Albert
  • Italy F21, Singles
    Masur, Daniel 13:00 Kekez, Duje
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 13:00 Lamberti, Edoardo
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Velotti, Agustin 13:00 Paz, Juan Pablo
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 13:10 Lemoine, Quirine
  • Segovia, Spain
    Rumenov Payakov, Georgi 13:20 Chung, Yunseong
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:30 De Weerdt, Olaf
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:30 Ilkka K / Rouvala M
  • Finland F1, Doubles
    Holtari O / Von Troil F 13:30 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:30 Cerretani J / Paval C
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Bassols Ribera, Marina 13:30 Casteleyn, Emily
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 13:30 Suarez Alonso, Maria
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cheli, Camille 13:40 Spigarelli, Martina
  • Finland F1, Doubles
    Goldsteiner P / Vasilenko A 13:40 Hyrkkonen P / Lanne R
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Stoll, Tatjana 14:00 Fuentes, Camila
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Rittberger, Sabrina 14:00 Primorac, Iva
  • Bad Saulgau, Singles Qualifyin...
    Schmidt, Lara 14:00 Fridman, Olga
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bukovec A / Bukovec K 14:00 Huber L M / Kairi A
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Coppola C / Lukacs V 14:00 Marchetti G / Masini M
  • Kitzbuhel, Austria
    De Schepper, Kenny 14:10 Mathieu, Paul-Henri
  • Kitzbuhel, Austria
    Novak, Dennis 14:20 Bedene, Aljaz
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:30 Pribylova, Anna
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 14:30 Tehrani, Tina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jurikova, Lenka 14:30 Kremer, Dana
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 14:30 Kaineder R / Kollarova B
  • Italy F21, Singles
    Dalla Valle, Enrico 14:30 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 14:30 Stefanini, Jacopo
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Buzarnescu, Mihaela 14:40 Lister, Cornelia
  • Segovia, Spain
    Dubarenco, Maxim 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Lorenzi P / Viola M 14:50 Turchetti N / Vavassori A
  • Belgium F9, Doubles
    Azzola F / Graisse A 15:00 Jennes G / Mentenich T
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Cechova K / Horakova N 15:00 Mihaila A B / Rauta V O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Farfan D / Pairone G 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Liberec, Czech Republic
    Saez, Juan Carlos 15:00 Coppejans, Kimmer
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Sexmilo Pascual, Marta 15:00 Martinez Regalado, Eva
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 15:00 Fayol C / Van Cauter A
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ivascu I M / Minca I 15:10 Rizea C P / Tupan A G
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 15:30 Dutra Silva, Rogerio
  • Belgium F9, Singles
    Plotniy, Andrei 15:30 Geens, Clement
  • Belgium F9, Singles
    Hoyt, Evan 15:30 Geerts, Michael
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Arafa, Aida 16:00 Bouzgarrou, Mouna
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 16:00 Muller, Gilles
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 16:00 Davesne, Kassandra
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 16:00 Johnson, Steve
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Baric, Nives 16:00 Chernetsova, Darya
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 16:00 Smyczek, Tim
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 16:00 Elmi, Yosr
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Giger, Samira 16:00 Finck, Sarah
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 16:00 Bellucci, Thomaz
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Handous A / Turki M
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 16:00 Rola, Blaz
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukhanko A / Prozorova E 16:00 Kaminkova K / Machalova S
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch M / Kurz K 16:00 Mokrova V / Zipfel R
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 16:00 Houbova A / Vojcinakova I
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 16:00 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 16:00 Quinzi G / Virgili A
  • Washington, USA, Doubles
    Coin J / Melichar N 16:00 Arruabarrena L / Klepac A
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Italy F21, Doubles
    Merone R / Spinnato D 16:00 Altamirano C / Rodriguez-Pace R
  • Italy F21, Doubles
    Luisi A / Massara A 16:00 Giacalone O / Rondoni P
  • Washington, USA, Doubles
    Klaasen R / Ram R 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 16:00 Peya A / Soares B
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 16:00 Stanek, Robin
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Martinez Pastur, Corina 16:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garbino, Jimena Paula 16:00 Tomita, Giovanna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 16:00 Rossi, Nathalia
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tumosa, Camila 16:00 Carle, Maria Lourdes
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Bencic, Belinda 16:00 Smitkova, Tereza
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Rybarikova, Magdalena
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Vandeweghe, Coco
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 16:00 Linette, Magda
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Stosur, Samantha
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 16:00 Fossa Huergo, Nicole
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Boeykens, Elyne 16:10 Negreanu, Daiana
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:20 Bednarek T / Peralta J
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru K P / Ghioca M 16:30 Benackova K / Tutunaru L
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Hofbauer, Lisa 16:30 Vlkovska, Veronika
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Raina A / Weijers B 16:30 Lemoine Q / Pous-Tio L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 16:30 Georges M / Ghesquiere C
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 16:30 Umanskaya, Arina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Reimchen, Anastasia 16:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Skidanova, Angelina 16:30 Burillo Escorihuela, Irene
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 16:30 Sliusar, Kateryna
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Bacquie A / Saucedo V 16:30 Drew J / Eklund M N
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Askew S B / Deigman L 16:30 Mechaala Gordillo N / Mechaala Gordillo S
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 16:50 Haase, Robin
  • Cortina, Italy
    Marti, Javier 17:00 Gaio, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Basic M / WU D 17:00 Bachinger M / Gojowczyk P
  • Belgium F9, Doubles
    Bensoussan S / Lestienne C 17:00 Forchap D C / Lanckohr B
  • Belgium F9, Singles
    Saive, Thibault 17:00 Dubail, Julien
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ramirez Utermann, Carlos 17:00 Bernal, Joseph
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Olivares, Jose 17:00 Marino, Juan Sebastian
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 17:00 Bendeck, Jose Daniel
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Oliveira, Allan Gomes
  • USA F24, Singles Qualifying
    Goldin, Grayson M. 17:00 Schneider, Ronnie
  • USA F24, Singles Qualifying
    Kohen, Alan 17:00 Chappell, Nick
  • USA F24, Singles Qualifying
    Lopez Villasenor, Gerardo 17:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles Qualifying
    Grant, Michael 17:00 Monaghan, Quentin
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi A / Lippe A 17:30 Guttormsen K / Mercier M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Atik R / Fendri S 17:30 Bechri C / Verster N
  • Belgium F9, Singles
    Cuypers, Seppe 17:30 De Loore, Joris
  • Italy F21, Doubles
    Kekez D / Vidak A 17:30 DI Maro L / Weis A
  • Italy F21, Doubles
    Marterer M / Masur D 17:30 Bonuccelli F / Lamberti E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 17:30 Naya G / Zamprogno A
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 17:30 Chlpac A / Glorioso D
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Macri R / Vaz Teixeira M B 17:30 Kurata N / Piai E
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka, Justyna 17:40 Benoit, Marie
  • Spain F24, Singles
    Martin, Toby 18:00 Miro, Antonio
  • Spain F24, Singles
    Amantegui, Javier 18:00 Cacao, Tiago
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 18:00 Aranda Peidro B / De Leon Elias D
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Segovia, Spain
    Chiudinelli, Marco 18:00 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tonoyan, Anna 18:00 Manchanda, Shivani
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Lioi E / Todaro E 18:00 Brescia G / Fusinato F
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Remondina A-G / Scala C 18:00 Samsonova L / Stefanini L
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Haider-Maurer A / Junaid R 18:10 Begemann A / Kubot L
  • Belgium F9, Doubles
    Ramiaramanana L / Veremeychuk D 18:30 Harris B / Hoyt E
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Barros, Manuel 18:30 Maresca, Santiago
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Mora, Daniel 18:30 Sepulveda Navarro, Carlos Andres
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Lacalle, Eduardo 18:30 Cordonnier, Gregorio
  • Colombia F7, Singles Qualifyin...
    Erazo, Camilo Andres 18:30 DO Porto, Enzo
  • USA F24, Singles Qualifying
    Stein, Will E 18:30 Krainik, Pavel
  • USA F24, Singles Qualifying
    Bushamuka, William 18:30 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles Qualifying
    Corwin, Felix 18:30 Kirchheimer, Strong
  • USA F24, Singles Qualifying
    Cotrone, Dominic 18:30 Fawcett, Tom
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 19:00 Tomljanovic, Ajla
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 19:00 Gavrilova, Daria
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 19:00 Konjuh, Ana
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 19:00 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Italy F21, Doubles
    Ciurletti A G / Dalla Valle E 19:00 Kirche L / Leite W
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:00 Capurro Taborda M / Gatica B
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Garcia Vazquez F / Tumosa C 19:00 Surraco J / Vazquez M D R
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Rescaldani F / Tomita G 19:00 Petit S M / Rossi N
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Jans-Ignacik K / Lucic-Baroni M 19:00 XU Y F / Zheng S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 19:10 Distelmans S / Wikkerink J
  • Spain F24, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F 19:30 Petrone A / Rodriguez Manzano B
  • Spain F24, Doubles
    Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S 19:30 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Spain F24, Doubles
    Giraldi Requena M / Guaita-Pais E 19:30 Morillo Diaz L / Mosquera-Perez P
  • Washington, USA
    Brengle, Madison 19:50 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Chirico, Louisa 19:50 Watson, Heather
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 20:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Spain F24, Doubles
    Ardanza-Trevijano R / Carroza O 20:00 Amantegui J / Miro A
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 20:00 Maria, Tatjana
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Alejandro 20:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo 20:00 Heras, Patricio
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    De Carli M A / Estable J L 20:30 Jofre J / Reis De Campos L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Bosch M V / Garbino J P 20:30 Baranano P / Carle M L
  • Colombia F7, Doubles
    Mendoza A / Ramirez Utermann C 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Colombia F7, Singles
    Endara, Ivan 21:30 Escobar, Felipe
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:30 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 21:30 Date-Krumm K / Minella M
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 22:00 Gibbs, Nicole
  • Washington, USA
    Duckworth, James 22:00 Harrison, Ryan
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Jarry, Nicolas
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Chung, Hyeon
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 22:00 Putintseva, Yulia
  • Washington, USA
    Niculescu, Monica 22:00 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 22:45 Irigoyen M / Kania P
  • Colombia F7, Doubles
    Souto D / Torres O 23:00 Oliveira A G / Pereira J
  • Washington, USA, Doubles
    Dimitrov G / Fish M 23:00 Pospisil V / Sock J
  • Stanford, USA
    Witthoeft, Carina 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Bemelmans, Ruben
  • Washington, USA
    King, Darian 23:20 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Nishioka, Yoshihito 23:30 Zverev, Alexander
  • Colombia F7, Singles
    Montes, Juan 23:30 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Washington, USA, Doubles
    Bencic B / Mladenovic K 23:30 Begu I-C / Vandeweghe C

WTA lista

Bez promena za Anu i Jelenu

Tenis

WTA rang lista objavljena u ponedeljak donela je samo jednu promenu u poretku prvih deset teniserki sveta, dok su Ana Ivanović i Jelena Janković ostale na pozicijama koje su imale i pre Olimpijskih igara

Ana Ivanović OI London

WTA rang lista objavljena u ponedeljak donela je samo jednu promenu u poretku prvih deset teniserki sveta, dok su Ana Ivanović i Jelena Janković ostale na pozicijama koje su imale i pre Olimpijskih igara.
Marija Šarapova i Agnješka Radvanska su zamenile mesta, pa je Ruskinja sada druga, a Poljakinja treća teniserka sveta. Poredak prvih deset je sledeći: Viktorija Azarenka, Marija Šarapova, Agnješka Radvanska, Serena Vilijams, Samanta Stosur, Petra Kvitova, Anželik Kerber, Karolina Voznijacki, Sara Erani, Marion Bartoli.

Ana Ivanović je ostala na 12. a Jelena Janković na 18. mestu. Bojana Jovanovski je pala za tri mesta i sada je 71. teniserka sveta, a mali pad su zabeležile i Aleksandra Krunić koja je 174. odnosno Vesna Dolonc koja je na 204. mestu.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovakvi slučajevi mogu da naprave veliku štetu našoj diplomatiji Branko Radun, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!