• Dehra Dun, Singles W-C10-IND-0...
    Maheta, Eetee 1 3 7 1 1 1 Hsu, Ching Wen 2 6 6 6 2 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Spigarelli, Martina 1 2 7 3 1 Giovine, Claudia 1 6 6 0 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Brescia, Georgia 1 1 6 4 1 Dabija, Elora 1 6 1 3 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Peoni, Giulia 1 6 6 0 1 Leduc, Marie-Alexandre 1 3 7 3 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Temin, Marie 1 2 6 3 1 Grage, Mai 1 6 2 5 1
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Momkoonthod T / Thamchaiwat B 0 5 3 0 0 Hibino N / Kato M 2 7 6 2 2
  • Raanana, Israel
    Przysiezny, Michal 2 7 6 2 2 Marchenko, Illya 0 5 2 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Filinskaya, Vlada 0 1 4 0 0 Konotoptseva, Danielle 2 6 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Maggen, India 1 3 7 2 1 Pradova, Martina 1 6 5 0 1
  • Egypt F12, Singles
    Salaba, Libor 1 7 5 1 Trubrig, Christian 0 6 6 0
  • Egypt F12, Singles
    Garzelli, Francesco 0 5 2 0 0 Fatic, Nerman 2 7 6 2 2
  • Croatia F7, Singles
    Bjelica, Ivan 1 7 0 1 Sachko, Vitaliy 0 5 2 0
  • Croatia F7, Singles
    Ofner, Patrick 0 3 5 0 Razborsek, Nik 1 6 4 1
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Damayanti A-F / Tananta L 2 6 6 2 2 Dangwal V / Padamata S 0 3 2 0 0
  • Japan F4, Doubles
    Kobori R / Sakai Y 2 6 1 10 2 2 Nagao K / Oku H 1 3 6 7 1 1
  • Japan F4, Doubles
    Ehara H / Sekiguchi S 2 7 6 2 2 Katayama S / Sato B 0 6 1 0 0
  • Croatia F7, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 0 6 2 0 Urbanija, Mike 1 7 1 1
  • Japan F4, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 0 0 2 0 0 Imai S / Niki T 2 6 6 2 2
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Arcangioli, Manon 0 3 4 0 Foretz, Stephanie 1 6 4 1
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Rungtein N / Sankaew N 0 1 0 0 0 Jang S J / Sharipova S 2 6 6 2 2
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kontaveit, Anett 0 3 4 0 Linette, Magda 1 6 1 1
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kulichkova, Elizaveta 1 7 0 1 Broady, Naomi 0 5 1 0
  • Bangkok, Doubles W-C15-THA-02A
    Sae-Eung J / Wang D N 0 4 0 Jandakate C / Silakul C 0 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Malikova, Tereza 11:00 Piskun, Oleksandra
  • Turkey F13, Singles
    Sproch, Dominik 11:00 Janvier, Maxime
  • Turkey F13, Singles
    Plotniy, Andrei 11:00 Wunner, Matthias
  • Turkey F13, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 11:00 Pazicky, Michal
  • Turkey F13, Singles
    Yurtacan, Efe 11:00 Yuksel, Anil
  • Turkey F13, Singles
    Erguden, Baris 11:00 Manafli, Aykhan
  • Turkey F13, Singles
    Suluoglu, Sefa 11:00 Celikbilek, Altug
  • Italy F3, Singles
    Fallert, Florian 0 5 0 Lamberti, Edoardo 0 2 0
  • Tunisia F12, Singles
    Medvedev, Daniil 0 2 0 Bothwell, Peter 0 4 0
  • Spain F7, Singles
    Calvo Milla, Ignacio 0 1 0 Pulgar-Garcia, Javier 1 6 1
  • Spain F7, Singles
    Oliveira, Goncalo 0 2 0 Ortega-Olmedo, Roberto 0 4 0
  • Italy F3, Singles
    Raab, Demian 0 1 0 Mager, Gianluca 1 6 1
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Peddi Reddy S V / Rohira T 0 0 1 0 Bhatia R / Paul S S 1 6 0 1
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Dijkman, Inger 0 3 0 Kyrpot, Olena 0 4 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Drew, Jazzamay 0 0 0 Buzarnescu, Mihaela 0 4 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Sipek, Natalija 0 4 0 Van Der Meij, Charlotte 0 1 0
  • Tunisia F12, Singles
    Wallart, Enzo 0 1 0 Durasovic, Viktor 0 5 0
  • Tunisia F12, Singles
    PLA Malfeito, Jaume 0 3 0 Frigerio, Lorenzo 0 2 0
  • Raanana, Israel
    Ungur, Adrian 0 2 0 Goldengoren, Tal 0 5 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Mikheeva A / Njuki B 0 1 0 Gjorcheska L / Terziyska J 0 3 0
  • Croatia F7, Singles
    Serdarusic, Nino 0 1 0 Suc, Dominik 0 1 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 0 1 0 Peng S / Shetty S 0 0 0
  • Raanana, Israel
    Guez, David 0 1 0 Pouille, Lucas 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bolkvadze M / Bryzgalova Y 0 1 0 Izuogu C N / Suhail U 0 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Corning, Veronica M 0 1 0 Shkudun, Anna 0 2 0
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Chandrashekar V / Ram M 0 4 4 0 0 Rana S / Shinde V 2 6 6 2 2
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Andrady A / Shlomo K 0 0 0 Sawhney V / Yadlapalli P 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bizhukova F / Lidkovskaya I 0 0 Chikalkina A / Pogrebnyak V 0 0
  • Egypt F12, Doubles
    Segal L / Vorster T 11:35 Konecny M / Maamoun K-M
  • Raanana, Israel
    Desein, Niels 11:40 Molchanov, Denys
  • Egypt F12, Doubles
    Peters F / Ruppli A 11:50 Perunov I / Polonskiy I
  • Croatia F7, Singles
    Link, Joel Vincent 11:50 Kalenichenko, Danylo
  • Croatia F7, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 11:50 Brtnicky F / Zeleny L
  • Croatia F7, Doubles
    Simonovic T / Sudic P 11:50 Kolar Z / Poljak D
  • Italy F3, Singles
    Colella, Alessandro 11:50 Bonadio, Riccardo
  • Italy F3, Singles
    Bortolotti, Marco 11:50 Maden, Yannick
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sharifova, Ksenija 11:50 Barzo, Lilla
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Neuwirth, Yvonne 11:50 Clerici, Giada
  • Egypt F12, Doubles
    Nedelko I / Sobolta I 12:00 Builes T / Escobar F
  • Egypt F12, Doubles
    Mohamed Hatem M / Taweel I H 12:00 Petrovic D / Vucic I
  • Morocco F3, Singles
    Jdi, Mehdi 12:00 Alekseenko, Gleb
  • Morocco F3, Singles
    Adnaoui, Mohamed 12:00 Chazal, Maxime
  • Morocco F3, Singles
    Falcao, Goncalo 12:00 Luisi, Alessandro
  • Morocco F3, Singles
    Solberg, Christoffer 12:00 Rachidi, Younes
  • Spain F7, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F7, Singles
    Gomez Mantilla, Ivan 12:00 Chavez Villalpando, Luis Diego
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Bychkova, Ekaterina 12:10 Lim, Alize
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Brianti, Alberta 12:10 Eguchi, Misa
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Doi, Misaki 12:10 Beygelzimer, Yuliya
  • Raanana, Israel, Doubles
    Betov S / Przysiezny M 12:30 Cukierman D / Kapach R
  • Raanana, Israel, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:30 Lacko L / Marchenko I
  • Raanana, Israel, Doubles
    Bury A / Kudryavtsev A 12:30 Junaid R / Shamasdin A
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ozgen, Pemra 12:30 Bogoslavets, Anna
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Vajdova, Natalia 12:30 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Ishizu, Sachie 12:30 Stolmar, Rebeka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Szlavikovics, Szabina 12:30 Sotnikova, Alyona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Lukacs, Vanda 12:30 Oral, Seven
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-13A
    Juhaszova, Vivien 12:30 LU, Jia-Jing
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 12:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Italy F3, Singles
    Bonuccelli, Ferdinando 12:30 Galoppini, Davide
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wulcan, Paulina 12:30 Daniels, Carolin
  • Tunisia F12, Singles
    Salman, Omar 12:30 Jaensch-Mueller, Vincent
  • Tunisia F12, Singles
    Ouvrard, Victor 12:30 Geens, Clement
  • Spain F7, Singles
    Checa-Calvo, Jose 12:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Italy F3, Singles
    Naso, Gianluca 12:35 Stefanini, Jacopo
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Jamrichova, Sandra 12:40 Claffey, Jennifer
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 12:40 Stoilkovska, Magdalena
  • Tunisia F12, Singles
    Khotkov, Oleg 12:40 Joncour, Ronan
  • Spain F7, Singles
    Caceres Casas, Alberto 12:40 Deus, Nuno
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Maggen I / Shakovets C 12:50 Maciejewska Z / Siedliska N
  • Egypt F12, Doubles
    Hossam K / Reichelt T 12:50 Liniger J / Miedler L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 12:55 Hristea C-E / Negreanu D
  • Dehra Dun, Doubles W-C10-IND-0...
    Maheta E / Teltumbde R 13:00 Bavisetti S / Chilumula N
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sakkari, Maria 13:00 Komardina, Anastasiya
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Hrabalova, Kristyna 13:00 Rohanova, Petra
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Ostlund, Fanny 13:00 Bonic, Barbara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Cabaj Awad, Jacqueline 13:00 Primorac, Iva
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 13:00 Rohde-Moe, Caroline
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Zaja, Anna 13:00 Huber, Luisa Marie
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Spremo, Milana 13:00 Kuzmova, Viktoria
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Pinto, Giorgia 13:00 Papamichail, Despina
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kolesnikova Y / Malykh P 13:05 Kulik W / Silwanowicz K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bulatova D / Kalinina V 13:05 Fernandez Rabener A / Lekaj A
  • Egypt F12, Doubles
    Jebavy R / Salaba L 13:05 Elistratov E / Kozyukov V
  • Egypt F12, Doubles
    Davydov I / Dyakonov S 13:05 Fatic N / Nastasi U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Pradova M 13:20 Filinskaya V / Uzhylovska O
  • Egypt F12, Doubles
    Jakob F / Novotny D 13:20 Schutt L / Tashi V
  • Italy F3, Singles
    Cociasu, Andrei 13:20 Tomasetto, Luca
  • Italy F3, Doubles
    Civarolo M / Melchiorre D 13:20 Altmaier D / Zimmermann L
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Natali M 13:20 Cascapera G / Mone M
  • Italy F3, Doubles
    Chiurulli D / Mazzella M 13:20 Hoyt E / Rizzuti G
  • Morocco F3, Singles
    Jastraunig, Lukas 13:30 Diallo, Seydou
  • Morocco F3, Singles
    Ouahab, Lamine 13:30 Matic, Nico
  • Morocco F3, Singles
    Gil, Frederico 13:30 Sousa, Pedro
  • Morocco F3, Singles
    Kushakov, Alexandr 13:30 Tifnouti, Taha
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Dodin, Oceane 13:40 Hozumi, Eri
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Kostova, Elitsa 13:40 Mestach, AN Sophie
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Govortsova, Olga 13:40 Bonaventure, Ysaline
  • Raanana, Israel, Doubles
    Monroe N / Sitak A 13:50 Albot R / Nedovyesov O
  • Raanana, Israel, Doubles
    Erlich J / Sijsling I 13:50 Kravchuk K / Molchanov D
  • Raanana, Israel, Doubles
    Delic M / Kavcic B 13:50 Fleming C / Marray J
  • Qatar F1, Singles
    Tepavac, Marko 14:00 Deswal, Aditya
  • Qatar F1, Singles
    De Goeijen, Bobbie 14:00 Kellovsky, Dominik
  • Qatar F1, Singles
    Kleman, Miroslav 14:00 AL Awadhi, Omar
  • Qatar F1, Singles
    AL Zeyara, Jassem 14:00 Marsalek, James
  • Qatar F1, Singles
    Abdo, Amer Mohamed 14:00 Pospisil, Jaroslav
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Hering, Katharina 14:00 Vangelova, Ani
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Rabines, Luciana 14:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Pradip, Kalpaka 14:00 Fafaliou, Stamatia
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jones, Meredith G 14:00 Fuentes, Camila
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 14:00 Caciotti M / Masini M
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 14:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Turkey F13, Doubles
    Yalcinkale B / Yuksel A 14:00 Himpe W / Schyvinck C
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 14:00 Dankl T-M / Erun F T
  • Turkey F13, Doubles
    Silverman C / Smith R 14:00 Fortuna C / Jandric D
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    FUX M / Proese N 14:00 Grage M / Noe J
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Cortina Pou, Alba 14:00 Parrizas-Diaz, Nuria
  • Tunisia F12, Singles
    Vanneste, Jeroen 14:00 Igoshin, Alexander
  • Tunisia F12, Singles
    Kanar, Jonathan 14:00 Masar, Juraj
  • Italy F3, Doubles
    Bonadio R / Maccari F 14:05 Mager G / Sinicropi R
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    VON Deichmann, Kathinka 14:10 Schaffner Riera, Aina
  • Greece F2, Singles
    Surreaux, Arthur 14:30 Paval, Costin
  • Greece F2, Singles
    Dima, Dragos 14:30 Kaczynski, Kevin
  • Greece F2, Singles
    Ymer, Mikael 14:30 Geerts, Michael
  • Greece F2, Singles
    Papik, Tomas 14:30 Dubarenco, Maxim
  • Greece F2, Singles
    Leite, Wilson 14:30 Inzerillo, Jerome
  • Greece F2, Singles
    Hampel, Lenny 14:30 Bejtulahi, Denis
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kaminkova, Katerina 14:30 Marinkovic, Bojana
  • Greece F2, Singles
    Bisko, Michal 14:30 Dunlap, Dane
  • Croatia F7, Singles
    Brunner, Pascal 14:30 Ternar, Tomislav
  • Croatia F7, Doubles
    Kapric D / Meis P 14:30 Curavic L / Puc B
  • Italy F3, Singles
    Leonardi, Filippo 14:50 Lizariturry, Juan
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Leduc M-A / Yerolymos M 14:50 Arcidiacono F / Verpelli M
  • Croatia F7, Doubles
    Marsoun L / Suc D 15:00 Maruscak M / Sachko V
  • Croatia F7, Doubles
    Apostol B I / Serdarusic N 15:00 Razborsek N / Stosic M
  • Morocco F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Morocco F3, Singles
    Belcora, Mustapha 15:00 Vatutin, Alexey
  • Morocco F3, Singles
    Werner, Jean-Marc 15:00 Djurdjevic, Bogdan
  • Morocco F3, Singles
    Cammarata, Alberto 15:00 Giner, Marc
  • Tunisia F12, Doubles
    Ghorbel A / Mladenov V 15:00 Frigerio L / Oradini G
  • Tunisia F12, Doubles
    Desyatnik A / Gorodetsky V 15:00 Bhullar R-R / Durasovic V
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Pliskova, Kristyna 15:10 Kuwata, Hiroko
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 15:10 Kretschmer G / Satschko A
  • Raanana, Israel, Doubles
    Botzer B / Patael B 15:10 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Jorovic, Ivana 15:10 Gasparyan, Margarita
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Melnikova, Marina 15:10 Razzano, Virginie
  • Qatar F1, Singles
    Machado, Rui 15:30 Shannan Alharrasi, Abdullah
  • Qatar F1, Singles
    Djokovic, Djordje 15:30 Margaroli, Luca
  • Qatar F1, Singles
    Bava, Haadin 15:30 Dmitriev, Kirill
  • Qatar F1, Singles
    Rice, David 15:30 Al-Saygh, Ali
  • Qatar F1, Singles
    Zayed, Mousa Shanan 15:30 Sebaoun, Leo Julien
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Totka, Naomi 15:30 Heisen, Vivian
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Faber, Tea 15:30 Morvayova, Viktoria
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Kokni, Mahrukh 15:30 Ugarkovic, Frana
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Schwarte, Emelie Luisa 15:30 Mdlulwa, Warona
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Buzarnescu M / Kyrpot O 15:30 BEN Abdallah Y / Zhupanska V
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Claffey J / Lampla L 15:30 Jamrichova S / Sipek N
  • Tunisia F12, Doubles
    Ouvrard V / Wallart E 15:30 Bothwell P / Bothwell S
  • Spain F7, Singles
    Folie, Alexandre 15:30 Grenier, Hugo
  • Spain F7, Singles
    Rumenov Payakov, Georgi 15:30 Roy, Matthieu
  • Tunisia F12, Doubles
    Perez Sanz D / Pla Malfeito J 15:40 Harper-Griffith L / Leduc A
  • Miami, USA
    Suarez Navarro, Carla 16:00 Williams, Venus
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 16:00 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 16:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 16:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 16:00 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 16:00 Gonzalez, Maximo
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Grammatikopoulou V / Komardina A 16:00 Anghelescu A / Valenstein A
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Selakovic N / Spremo M 16:00 Cabaj Awad J / Sussarello G
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Ostlund F / Rohde-Moe C 16:00 Bonic B / Curovic T
  • Greece F2, Doubles
    Glancy D / Martin T 16:00 Kapogiannis C / Mikos K
  • Greece F2, Doubles
    Bellier A / Hampel L 16:00 Jaloviec M / Safranek V
  • Greece F2, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 16:00 Chavez T / Ghinda I-L
  • Greece F2, Doubles
    Economidis K / Tsitsipas S 16:00 Dima D / Geerts M
  • Greece F2, Doubles
    Masur D / Netuschil M 16:00 Jakupovic A / Kalovelonis M
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Martin F / Raja P 16:00 Fratangelo B / Krueger M
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Brunstrom J / Hernych J 16:00 Horansky F / King D
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Cluskey J / Smith J-P 16:00 Marie J / Rochette L
  • Spain F7, Doubles
    Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P 16:00 Deus N / Sousa H
  • Spain F7, Doubles
    Gomez-Herrera C / Short M 16:00 Cuypers B / Manrique-Velazquez D-J
  • Miami, USA, Doubles
    Garcia C / Srebotnik K 16:00 Makarova E / Vesnina E
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 16:00 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 16:00 Chung, Hyeon
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 16:00 Mina, Gianni
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Kalinina, Anhelina 16:00 Osaka, Naomi
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Bondarenko, Kateryna 16:00 Rus, Arantxa
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Goncalves, Paula Cristina 16:00 Soylu, Ipek
  • Osprey, Singles Qualifying W-C...
    Irigoyen, Maria 16:00 Pegula, Jessica
  • Miami, USA
    Williams, Serena 16:00 Lisicki, Sabine
  • Croissy-Beaubourg, Doubles W-C...
    RAE J / Smith A 16:40 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Miami, USA
    Mannarino, Adrian 16:50 Thiem, Dominic
  • Croissy-Beaubourg, Singles W-C...
    Peer, Shahar 17:00 Johansson, Mathilde
  • Miami, USA
    Berdych, Tomas 17:00 Monfils, Gael
  • Qatar F1, Singles
    Hochwalt, Tyler 17:00 Vibert, Francois Arthur
  • Qatar F1, Singles
    Faber, Mateo 17:00 Fabian, Patrik
  • Qatar F1, Singles
    Merckx, Jonas 17:00 Popko, Dmitry
  • Qatar F1, Singles
    Weidinger, Dominic 17:00 Milton, Joshua
  • Qatar F1, Singles
    Simon, Tobias 17:00 Griekspoor, Tallon
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Jebawy, Jasmin 17:00 Codino, Fiona
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Bekker, Kseniia 17:00 Nilsson, Ann-Christin
  • Manama, Singles W-C10-BRN-01A
    Chipan, Nency 17:00 AL Nabhani, Fatma
  • Spain F7, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 17:30 Arenas-Gualda, Ivan
  • Spain F7, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 17:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F7, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 17:30 Hernando Ruano, Jorge
  • Spain F7, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 17:30 Cruz A / Plaza S
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kovinic, Danka 17:30 Cirstea, Sorana
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Kramperova, Katerina 17:30 Larcher De Brito, Michelle
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay, Cagla 17:30 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Siegemund, Laura 17:30 Cepelova, Jana
  • Miami, USA, Doubles
    Dushevina V / Martinez Sanchez M J 18:00 Babos T / Mladenovic K
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 18:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 18:00 Garza, Daniel
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 18:00 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    Novikov, Dennis 18:00 Lorenzi, Paolo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 18:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 18:00 Dzumhur, Damir
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 18:00 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 18:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 18:00 Menendez-Maceiras, Adrian
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 18:00 Langer N / Vanni L
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Hank T / Sanchez M 18:00 Duran G / Zeballos H
  • Miami, USA
    Monaco, Juan 18:10 Verdasco, Fernando
  • Qatar F1, Singles
    Griekspoor, Scott 18:30 Chanakira, Tinotenda
  • Qatar F1, Doubles
    Dmitriev K / Margaroli L 18:30 AL Alawi S K / El-Bayoumy A
  • Qatar F1, Doubles
    Djokovic D / Tepavac M 18:30 AL Zeyara J / Shannan Alharrasi A
  • Qatar F1, Doubles
    Al-Saygh A / Zayed M S 18:30 De Valk R S / Sebaoun L J
  • Qatar F1, Doubles
    Deswal A / Kleman M 18:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Chirico, Louisa 19:00 Mitu, Cristina-Andreea
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Dominguez Lino, Lourdes 19:00 Glatch, Alexa
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cako J / Vickery S 19:00 Januskova P / Schmidt M
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Krejsova P / Rodina E 19:00 Kuncikova L / Stuchla K
  • Miami, USA
    Petkovic, Andrea 19:00 Pliskova, Karolina
  • Miami, USA, Doubles
    Hingis M / Mirza S 19:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • San Luis Potosi, Mexico
    Langer, Nils 20:00 Krajicek, Austin
  • San Luis Potosi, Mexico
    Vanni, Luca 20:00 Buchanan, Chase
  • Miami, USA
    Anderson, Kevin 20:15 Murray, Andy
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Cepede Royg V / Irigoyen M 20:30 Brengle M / Rogers S
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Mayr-Achleitner P / Ormaechea P 20:30 Lashway B / Proctor L
  • Miami, USA
    Simon, Gilles 20:30 Ferrer, David
  • Miami, USA, Doubles
    Niculescu M / Panova A 21:00 Hsieh S-W / Pennetta F
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Edmund, Kyle 21:00 Martin, Fabrice
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Mahut, Nicolas 21:00 Bemelmans, Ruben
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Koolhof, Wesley 21:00 Hernych, Jan
  • San Luis Potosi, Mexico
    Zeballos, Horacio 21:20 Londero, Juan Ignacio
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Galdos S / Pella G 21:30 Clezar G / De Paula F
  • Miami, USA
    Djokovic, Novak 21:35 Dolgopolov, Alexandr
  • Miami, USA, Doubles
    Draganja M / Kontinen H 22:15 Pospisil V / Sock J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Marie, Jules 22:20 Roger-Vasselin, Edouard
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Krueger, Mitchell 22:20 De Schepper, Kenny
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Andujar P / Romboli F 22:20 Elias G / Ghem A
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    King K / O'Brien D 22:50 Barrientos N / Struvay E
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Fyrstenberg M / Qureshi A-U-h 23:00 Menendez-Maceiras A / Ramirez C
  • Miami, USA
    Nishikori, Kei 23:00 Goffin, David
  • Miami, USA, Doubles
    Harrison R / Ram R 23:35 Melo M / Soares B
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Rochette, Laurent 23:40 Hemery, Calvin
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Gombos, Norbert 23:40 Barrere, Gregoire
  • Le Gosier, Guadeloupe, Doubles
    Klec I / Paire B 23:40 Gonzalez M / Maytin R

Bivši bokserski šampion ubijen ispred restorana

Ostali sportovi

Pljačkaš ranio boksera, koji je nedugo potom preminuo

Kori Sanders

Kori Sanders

PRETORIJA - Kori Sanders (46), bivši prvak sveta u superteškoj kategoriji, ubijen je u subotu uveče ispred jednog restorana u Južnoj Africi.

Sanders je bio na porodičnoj večeri, a kada je izašao ispred restorana ranio ga je napadač koji je pokušao da ga opljačka. Bokser je posle nekoliko minuta preminuo, iako je hitna pomoć stigla ubrzo na mesto zločina.

Sanders je u svetu boksa poznat po jednom od najvećih iznenađenja, kada je 2003. godine pobedio Vladimira Klička u meču za titulu šampiona u VBO verziji u teškoj kategoriji.

Penzionisao se 2008. godine sa skorom 42 pobede u 46 mečeva.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Nema mogućnosti da se ospori odluka žalbenog veća da se Šešelj vrati u Hag Milan Antonijević Jukom

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!