• Cambodia F2, Singles
    Kim, Seong Kwan 1 4 6 3 1 1 Lee, Duck Hee 2 6 3 6 2 2
  • Thailand F10, Singles
    Klein, Brydan 1 6 4 1 Isarow, Pruchya 0 2 2 0
  • Thailand F10, Singles
    Sornbutnark, Warit 0 3 2 0 0 Jung, Jason 2 6 6 2 2
  • Thailand F10, Singles
    Grills, Jacob 0 3 4 0 Uchiyama, Yasutaka 1 6 5 1
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Rudakova, Anastasia 1 6 2 1 Novoselova, Polina 0 3 5 0
  • Cambodia F2, Doubles
    GAO X / Ouyang B 0 4 0 Wang C-F / YI C-H 0 5 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina, Albina 0 2 0 Yashina, Ekaterina 0 3 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Bryzgalova, Yulia 06:00 Lazareva, Margarita
  • Cambodia F2, Singles
    Singh, Karunuday 06:30 Bar, Dekel
  • Thailand F10, Singles
    Bai, Yan 06:45 Udomchoke, Danai
  • Thailand F10, Doubles
    Grills J / Uchida K 07:00 Congcar C / Stevenson K
  • Cambodia F2, Doubles
    Kern R / Wagner S 07:20 CHO S-J / Lim Y-K
  • Iran F11, Singles
    Cammarata, Alberto 07:30 Lizariturry, Juan
  • Iran F11, Singles
    Kekez, Duje 07:30 Galoppini, Davide
  • Iran F11, Singles
    Maccari, Federico 07:30 Musialek, Alexis
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva, Kamila 07:40 Tolibova, Sadafmoh
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Khabibulina A / Merenkova P 08:00 Bryzgalova Y / Lazareva M
  • Kuwait F3, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 08:00 Neuchrist, Maximilian
  • Kuwait F3, Singles
    De Loore, Joris 08:00 Trubrig, Christian
  • Kuwait F3, Singles
    Hemery, Calvin 08:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Turkey F42, Singles
    Mugevicius, Lukas 08:00 Barbosa, Romain
  • Turkey F42, Singles
    Altmaier, Daniel 08:00 Popko, Dmitry
  • Turkey F42, Singles
    Becker, Richard 08:00 Woerner, Paul
  • Turkey F42, Singles
    Weissborn, Tristan-Samuel 08:00 Mylokostov, Denys
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 08:00 Han, Sung-Hee
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Arsova, Stefani 08:00 Gjorcheska, Lina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Skamlova, Chantal 08:00 Gulman, Yasmin
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Aksu, Ayla 08:00 Jani, Reka-Luca
  • Thailand F10, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 08:15 Kaewsuto C / Sornbutnark W
  • Cyprus F3, Singles
    Barry, Sam 08:30 Ruppli, Andrew
  • Cyprus F3, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 08:30 Dubail, Julien
  • Cyprus F3, Singles
    Milushev, Plamen 08:30 Bortolotti, Marco
  • Cyprus F3, Singles
    Chrysochos, Petros 08:30 Clayton, Scott
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 09:00 Sobolta, Igor
  • Iran F11, Singles
    Klec, Ivo 09:00 Luetjen, Jonas
  • Iran F11, Doubles
    Dabiri A / Nadaf H R 09:00 Muller A / Rakotomalala M
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 09:00 Pribylova, Anastasia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Toljan, Janina 09:00 Profit, Elizabeth Anita Alexandria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Mikulskyte, Justina 09:00 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tatachar Venugopal, Dhruthi 09:00 Abou Zekry, Ola
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Cias, Pawel
  • Egypt F34, Singles
    Dembek, Michal 09:00 Satral, Jan
  • Egypt F34, Singles
    Trinker, Bastian 09:00 Jedruszczak, Mikolaj
  • Egypt F34, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 09:00 Jomby, Tom
  • Astana, Doubles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva K / Yashina E 09:10 Antonova E / Pogrebnyak V
  • Kuwait F3, Singles
    Bossel, Adrien 09:30 Smethurst, Daniel
  • Turkey F42, Singles
    Erguden, Baris 09:30 Dmitriev, Kirill
  • Turkey F42, Singles
    Liniger, Jannis 09:30 Safiullin, Roman
  • Turkey F42, Singles
    Vorster, Tucker 09:30 Karlovskiy, Evgeny
  • Turkey F42, Singles
    Griekspoor, Scott 09:30 Silva, Frederico Ferreira
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Haas, Sina 09:30 Gaydarzhi, Ksenia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Eraydin, Basak 09:30 Wikkerink, Janneke
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Hering, Katharina 09:30 Kvatsabaia, Sofia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 09:30 Sliusar, Kateryna
  • Tunisia F9, Singles
    Milojevic, Nikola 09:30 Margaroli, Luca
  • Tunisia F9, Singles
    Marcan, Dino 09:30 Hoyt, Evan
  • Tunisia F9, Singles
    Domingues, Joao 09:30 Mladenov, Vasko
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 09:30 Versteeg, Kelly
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Husaric, Anita 09:30 Stephenson, Francesca
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Liebens, Klaartje 09:30 Raszkiewicz, Eva
  • Cyprus F3, Singles
    Crepaldi, Erik 10:00 Kyratzis, Sergis
  • Cyprus F3, Singles
    Goldengoren, Tal 10:00 Zhang, Zhizhen
  • Cyprus F3, Singles
    Bois, Michael 10:00 Gabb, Richard
  • Cyprus F3, Singles
    Simon, Tobias 10:00 Djere, Laslo
  • Iran F11, Doubles
    Lizariturry J / Vervoort M 10:30 Hossein Zade M / Mohazebnia M
  • Iran F11, Doubles
    Esmail Yazdi H / Esmail Yazdi H 10:30 Fornell-Mestres M / Neubau M
  • Iran F11, Doubles
    Schoerner L K / Schutt L 10:30 Mensurado V / Musialek A
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reddy, Snehadevi S 10:30 Cavaday, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 10:30 Stadler, Nina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Jaeger, Corina 10:30 Totka, Naomi
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Deigman, Laura 10:30 Giovine, Claudia
  • Egypt F34, Singles
    Barrere, Gregoire 10:30 Salaba, Libor
  • Egypt F34, Singles
    Osama, Mazen 10:30 Safwat, Mohamed
  • Egypt F34, Singles
    Sabry, Sherif 10:30 Ridout, Robbie
  • Egypt F34, Singles
    Garzelli, Francesco 10:30 Cagnina, Julien
  • Tunisia F9, Singles
    Perret, Loic 11:00 Ruepke, Lukas
  • Tunisia F9, Singles
    Jankovits, Yannick 11:00 Bettles, Andrew
  • Tunisia F9, Singles
    Munoz-Abreu, Jordi 11:00 Ghedin, Nicola
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Orlova, Natalia 11:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Bonic, Barbara 11:00 Simic, Jelena
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Melichar, Nicole 11:00 Oyen, Sofie
  • Iran F11, Doubles
    Anand K / Sharma A 12:00 Jotovski T / Kekez D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Pribylova A 12:00 Cepelyte A / Mikulskyte J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 12:00 Abou Zekry O / Kharchenko A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Reddy S S / Tatachar Venugopal D 12:00 Giovine C / Toljan J
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 12:00 Borella F / Kadry K
  • Egypt F34, Doubles
    Cagnina J / Gille S 12:00 Uzhylovsky V / Zielinski J
  • Egypt F34, Doubles
    Blecha J / Smola M 12:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Egypt F34, Doubles
    Cias P / Jedruszczak M 12:00 Petrovic D / Vucic I
  • Cyprus F3, Doubles
    Hovhannisyan M / Jecan M-A 12:00 Milushev P / Neykov A
  • Cyprus F3, Doubles
    Mihaylov K / Neykov T 12:00 Barry S / O'Hare D
  • Turkey F42, Doubles
    Bellier A / Bodmer A 12:00 Ilkel C / Yurtacan E
  • Turkey F42, Doubles
    Adanali M / Celikbilek A 12:00 Lootsma N / Mugevicius L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 12:00 Ciraolo V / Han S-H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Daniel J / Rose M 12:00 Anil C / Topsel M
  • Tunisia F9, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 12:30 Giacalone, Omar
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Korashvili, Oleksandra 12:30 Wessel, Alina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Touly, Carla 12:30 Herdzelas, Dea
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli M / Partaud M 12:30 Boulter K / Simpson J
  • Kuwait F3, Doubles
    Gohlke D / Trubrig C 13:00 Hemery C / Vanneste J
  • Kuwait F3, Doubles
    Kaelin Y / Stucker R 13:00 Neuchrist M / Wirlend D
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 13:30 Bois M / Glancy D
  • Cyprus F3, Doubles
    Baghdatis P / Hadjistyllis S 13:30 Chrysochos P / Serdarusic N
  • Turkey F42, Doubles
    Dmitriev K / Plotniy A 13:30 Miedler L / Weissborn T-S
  • Turkey F42, Doubles
    Karlovskiy E / Popko D 13:30 Bradaric M / Safiullin R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Gaydarzhi K / Skamlova C 13:30 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Adamescu C / Primorac I 13:30 Gjorcheska L / Konig P
  • Tunisia F9, Doubles
    Ghedin N / Margaroli L 13:30 Bettles A / Hoyt E
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 14:00 Marcan D / Onishi K
  • Tunisia F9, Doubles
    Jeppesen O R / Soendergaard S F 14:00 Dzhavakian Y / Mladenov V
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 15:00 Touly C / Versteeg K
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Horvat I / Raszkiewicz E 15:00 Herdzelas D / Husaric A
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Oyen S / Wessel A 15:00 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Paz, Juan Pablo 15:00 Arreche, Nicolas Alberto
  • Chile F8, Singles
    Malla, Bastian 15:00 Aguilar, Jorge
  • Chile F8, Doubles
    Ameal J I / Sanchez R 15:00 Torre E A / Villanueva G
  • Domincan Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Escobar, Felipe
  • Domincan Republic F1, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Echazu, Mauricio
  • Domincan Republic F1, Singles
    Beretta, Duilio 16:00 Smith, Connor
  • Domincan Republic F1, Singles
    Monteiro, Thiago Moura 16:00 De Paula, Fabiano
  • Chile F8, Singles
    Podlipnik-Castillo, Hans 16:30 Rivera-Aranguiz, Guillermo
  • Chile F8, Singles
    Saez, Juan Carlos 16:30 Saavedra-Corvalan, Cristobal
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Brogan, Anna 16:30 Lucero, Carla
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Morozova, Alexandra 16:30 Bosio, Victoria
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 18:00 Perez Garcia, Maria Paulina
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Quiceno, Valerie 18:00 Monroy, Yuliana
  • Chile F8, Doubles
    Bruna E / Stuardo F 19:00 PAZ J P / Portmann L
  • Brazil F15, Singles
    Buchhass, Matias Rodolfo 19:00 Neis, Fabricio
  • Brazil F15, Singles
    Civita-Telles, Leonardo 19:00 Brandao, Filipe
  • Brazil F15, Singles
    Vilella Martinez, Mario 19:00 Kicker, Nicolas
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Groen S / Van Der Duim A 19:30 Lazov A / Sillanpaa H
  • Domincan Republic F1, Doubles
    Bernardi P / Smith C 19:30 Echazu M / Surreaux A
  • Bogota, Doubles W-C10-COL-03A
    Mina B / Morozova A 19:30 Bosio V / Roldan D
  • Brazil F15, Doubles
    Buchhass M R / Iriarte T 20:30 Civita-Telles L / Vilella Martinez M
  • Brazil F15, Singles
    Matos, Rafael 22:00 Dias, Marcos Vinicius DA Silva
  • Brazil F15, Doubles
    Neis F / Romboli F 23:30 Gutierrez O J / Kicker N

Napad od prvog minuta

OLIĆ: Hvala Bogu, Srbiji ne igra Vidić!

Fudbal

Autor:

Osim što je perfektan odbrambeni igrač, jedan od najboljih na svetu, on je i lider te selekcije i to što se oprostio od reprezentacije veliki je plus za nas - rekao je Olić

ivica olić, bajern,

Ivica Olić

ZAGREB - Napadač reprezentacije Hrvatske Ivica Olić rekao je da je veliki plus za Hrvatsku što jedan od najboljih odbrambenih igrača sveta, Nemanja Vidić, neće igrati na Maksimiru.

"Srbija ima možda i najbolju odbranu, dok Hrvatska ima najbolji napad. Hvala Bogu, za Srbiju neće igrati najbolji odbrambeni igrač Nemanja Vidić. Osim što je perfektan odbrambeni igrač, jedan od najboljih na svetu, on je i lider te selekcije i to što se oprostio od reprezentacije veliki je plus za nas", istakao je napadač Volfsburga.

Olić je rekao da će njegov tim pokušati da iskoristi pritisak navijača i da će napasti Srbiju od prvog minuta.

"Treba pokušati sa presingom, na to će nas nagovarati publika, niko neće čekati gol u 90. minutu. Nećemo čekati, Srbi su, ipak, mlada reprezentacija, kojoj neće biti jednostavno da izdrži pritisak na Maksimiru. Ma šta oni govorili i kako se hrabrili, atmosfera je naša prednost", rekao je za hrvatske medije Olić.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (27)

Pošaljite komentar 

Popularni komentari

  • nezavisna ista i dalmacija

    nezavisna ista i dalmacija

    Mi Istrani i Dalmatinci nikada u povijesti nijesmo bili hrvati mi imamo svoju tisuljetnu kulturu i istorijuokupirani smo od Zagreba koji na sve sile pokusavaju da mi budemo dio hrvatske to je nemoguce i pitanje je dana kada ce nasa Istra i Dalmacija ponovo biti nezavisne!
    Dosta vise Zagrebacke okupacije mi nijesmo hrvati mi smo Istrani i Dalmatinc ... više i drugi narod i druga kultura.
    Podrzite nas u nasoj borbi za slobodu Istre i Dalmacije

    37 Odgovori 
  • Đuro

    Đuro

    Jesi gledao film " Kosovski Boj" ? "ako je Turčin krvav do lakata,poturica mora biti krvav do ramena" Upravo ti Srbi katolici su bili veće ustaše od hrvata

    34 Odgovori 
  • davor

    davor

    Ovaj ovdje jadnik se uvijek lazno predstavlja ,pa koji Hrvat iz Hrvatske izgovara"nijesmo".

    32 Odgovori 

Poslednji komentar

  • carla

    carla

    @ slvko sb
    pozdrav veliki, ponekad na ovakve komentare nisam u stanju odgovoriti, budući da je pobrkano čak i ono što nije moguće zamuljati.

    0 Odgovori 

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Odbijao sam da budem ministar u prethodnim vladama, ali premijer kaže da sledeći put neću moći da odbijem Dragan Marković Palma, predsednik JS

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!