(FOTO, VIDEO) SALE GOSPODAR GRČKE: Đorđevićev Panatinaikos savladao Olimpijakos

Duel dva ljuta rivala

Pobeda za tim selektora srpske reprezentacije je tim draža jer je stigla posle velikog preokreta

Zeleni deo Atine večeras ima više razloga za slavlje. Košarkaši Panatinaikosa trenera Aleksandra Đorđevića u svojoj "OAKA" areni savladali su ljutog rivala Olimpijakos rezultatom 73:69 (18:32, 23:11, 15:12, 17:14).

Crveno-beli iz Pireja su bolje ušli u meč i posle deset minuta na svom kontu imali 14 poena viška - 32:18.

PAO je uspeo da se vrati u drugoj četvrtini i do kraja poluvremena stigne na dva poena minusa. Usledile su burne dve poslednje četvrtine i trijumf domaćina.

Kod pobednika Miroslav Raduljica je postigao 11 poena, Ognjen Kuzmić 8, a Aleksandar Pavlović 10. U timu Olimpijakosa Nikola Milutinov je bio srelac dva poena.