• Kazakhstan F2, Singles
    Khomich, Aleksei 0 1 0 Shofayziyev, Shonigmatjon 0 2 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Makarova E / Vesnina E 1 6 6 2 1 Mattek-Sands B / Safarova L 1 7 4 5 1
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Helbet, Julia 1 6 4 1 1 Shlomo, Keren 1 3 6 4 1
  • Kazakhstan F2, Singles
    Smirnov, Artem 0 5 3 0 0 Fayziev, Sanjar 2 7 6 2 2
  • Hong Kong, Hong Kong
    Chen, TI 0 5 5 0 Nishioka, Yoshihito 1 7 3 1
  • Iran F3, Singles
    Khaledan, Shahin 0 0 0 Mardones, Bruno 0 1 0
  • Iran F3, Singles
    Bortolotti, Marco 1 6 4 1 Madanchi, Amirvala 0 3 4 0
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Petzschner P / Wong H K 0 1 6 0 Ratiwatana SA / Ratiwatana SO 1 6 6 1
  • Iran F3, Singles
    Hung, Jui-Chen 0 2 0 0 Linzer, Michael 1 6 4 1
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Palkina, Ksenia 0 4 3 0 Shaydullina, Sabina 1 6 1 1
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Klyueva, Ekaterina 1 6 0 1 Sakalouskaya, Vera 0 2 4 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gamarra Martins, Ingrid 1 6 1 Barzo, Lilla 0 3 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    LI, Yihong 1 6 1 1 Scholten, Nina-Isabella 0 2 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Tricarico, Arianna 0 0 1 0 Mekovec, Iva 1 6 4 1
  • Kazakhstan F2, Singles
    Duldaev, Daniyar 1 6 0 1 Bekimov, Kaysar 0 1 1 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Ghitescu, Andreea 0 3 0 Fetecau, Irina 0 3 0
  • Egypt F3, Singles
    EL Sallaly, Akram 0 1 0 Zukas, Matias 0 0 0
  • Egypt F3, Singles
    Schutt, Leon 0 2 0 Janvier, Maxime 0 1 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Dubarenco, Maxim 0 1 0 Kedryuk, Alexey 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sevastova, Anastasija 0 2 0 Silva, Eden 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Konotoptseva, Danielle 0 2 0 Hasegawa, Mami 0 1 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Denisenko, Valeriya 0 1 0 Miller, Nell 0 2 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Podlinska, Marcelina 0 0 0 Rohde-Moe, Caroline 0 2 0
  • Turkey F4, Singles
    Shiga, Masato 0 1 0 Miedler, Lucas 0 0 0
  • Turkey F4, Singles
    Bellotti, Riccardo 0 2 0 Tagashira, Kento 0 1 0
  • Turkey F4, Singles
    Krawietz, Kevin 0 0 0 LI, Zhe 0 1 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    HO, Chih-Jen 0 1 0 Kavcic, Blaz 0 3 0
  • Egypt F3, Singles
    Filin, Pavel 0 0 Partl, Adrian 0 0
  • Egypt F3, Singles
    Hossam, Youssef 0 1 0 Yun, Jae Won 0 1 0
  • Turkey F4, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 0 1 0 Vasilenko, Alexander 0 1 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Murray, Andy 09:15 Kyrgios, Nick
  • Iran F3, Singles
    Jecan, Mircea-Alexandru 09:15 Korovin, Mikhail
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 09:25 Elistratov, Evgeny
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Hsieh C-P / YI C-H 09:30 LI H / Wang J
  • Tunisia F3, Singles
    Mugevicius, Lukas 09:30 Vilella Martinez, Mario
  • Tunisia F3, Singles
    Medvedev, Daniil 09:30 Safranek, Vaclav
  • Tunisia F3, Singles
    Nastasi, Ugo 09:30 Lazov, Alexander
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Hrabalova, Kristyna 09:30 Szlavikovics, Szabina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Parres Azcoitia, Olga 09:30 Kairi, Angeliki
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Nakano, Yumi 09:30 Raszkiewicz, Eva
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Gavrilova D / Saville L 09:35 Srebotnik K / Melo M
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Golubovskaya, Polina 09:35 Chikalkina, Anastasia
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Novikova, Polina 09:40 Novoselova, Polina
  • Iran F3, Singles
    Nadaf, Hamid Reza 09:40 Antonescu, Vasile
  • Iran F3, Singles
    Linge, Thomas 09:40 Musialek, Alexis
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Huang L-C / Sugita Y 09:45 Moser F / Sharan D
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Gong M-X / Peng H-Y 09:50 Desein N / Ebden M
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 09:55 Kalkenova, Sara
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Krejcikova, Barbora 10:00 Ostapenko, Jelena
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Marozava, Lidziya 10:00 Vrljic, Ana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Hofer, Verena 10:00 Kukharchuk, Nika
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Nunome, Chihiro 10:00 Carreras, Amanda
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kvatsabaia, Sofia 10:10 Shao, Yijia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Sezer, Melis 10:10 Landener, Hanna
  • Egypt F3, Singles
    Lojda, Dusan 10:30 Ioannides, Constantinos
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Papamichail D / Rosatello C 10:30 Eklund M N / Hsu C-W
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Stresnakova K / Suhail U 10:30 Komardina A / Naydenova A
  • Kazakhstan F2, Singles
    Kolobaev, Nikolay 10:30 Mamyr, Bolat
  • Egypt F3, Singles
    NA, Jung-Woong 10:40 Fatic, Nerman
  • Egypt F3, Doubles
    Durguti B / Serdarusic N 10:40 Markovic G / Surchenko D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Drew J / Stadler N 10:40 Bruzzone G / Geukens B
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Karregat D / Van Der Meij C 10:40 Dyba M / Paczena D
  • Turkey F4, Singles
    Sakharov, Gleb 10:40 Chiu, YU Hsiang
  • Turkey F4, Singles
    Severino, Carlos Eduardo 10:40 Fournerie, Theo
  • Turkey F4, Singles
    Choinski, Jan 10:40 Milojevic, Nikola
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Klepac A / Guccione C 10:45 Dellacqua C / Peers J
  • Kazakhstan F2, Singles
    Elgin, Michail 10:55 Vasilevski, Andrei
  • Tunisia F3, Singles
    Ghedin, Riccardo 11:00 Cutuli, Mirko
  • Tunisia F3, Singles
    Rondoni, Pietro 11:00 Cappeau, Guillaume
  • Tunisia F3, Singles
    Mager, Gianluca 11:00 Watanuki, Yusuke
  • Tunisia F3, Singles
    Basso, Andrea 11:00 Conkic, Petar
  • Tunisia F3, Singles
    Saito, Takashi 11:00 Mikos, Konstantinos
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Argyelan, Csilla 11:00 Scholsen, Helene
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Kocher, Imane 11:00 Loughlan, Anna
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Boeykens, Elyne 11:00 Whybourn, Lisa
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Christie, Freya 11:00 Cecil, Mallory
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Simpson, Jessica 11:00 Horsfall, Holly
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Chobanyan, Lusine 11:00 Ruse, Elena Gabriela
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    EL Sayed, Yasmina 11:00 Walker, Alexandra
  • France F3, Singles
    Mertens, Yannick 11:00 Grigelis, Laurynas
  • France F3, Singles
    Barrere, Gregoire 11:00 Favrot, Alexandre
  • France F3, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:00 Authom, Maxime
  • Spain F1, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 11:00 Ubiergo, Jordan
  • Spain F1, Singles
    Esteve Lobato, Eduard 11:00 Panfil, Grzegorz
  • Spain F1, Singles
    Eames, Jake 11:00 Giustino, Lorenzo
  • Spain F1, Singles
    Giraldi Requena, Marcos 11:00 Stefanini, Jacopo
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Kalkenova, Karina 11:05 Yashina, Ekaterina
  • Iran F3, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 11:10 Boluda-Purkiss, Carlos
  • Iran F3, Doubles
    Inzerillo J / Vaisse M 11:10 Alekseenko V / Madanchi A
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Ryashko, Diana 11:25 Nazarova, Gyulnara
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Vogt, Stephanie 11:30 Melnikova, Marina
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Paquet, Chloe 11:30 Lekaj, Adrijana
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Flood E / Silva E 12:00 Gaydarzhi K / Intert A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Chernetsova D / Piskun O 12:00 Michiels M / Van Der Sypt E
  • Turkey F4, Doubles
    Durmus D / Saveljev E 12:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Egypt F3, Doubles
    Klec I / Novak D 12:10 Konecny M / Partl A
  • Egypt F3, Doubles
    Filin P / Yatsyk Y 12:10 Garzelli F / Pradhan C
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Peddi Reddy S V / Tatachar Venugopal D 12:10 Rohde-Moe C / Yamamoto M
  • Turkey F4, Doubles
    BAR D / Erguden U B 12:10 Evangelisti A / Zecchinelli E
  • Turkey F4, Doubles
    Bellotti R / Urbanija M 12:10 Beran M / Reinwein S
  • Turkey F4, Doubles
    Sucevic L / Zgombic F Z 12:10 Ivanov V / Vasilenko A
  • Egypt F3, Doubles
    EL Sallaly A / Hossam Y 12:30 Fatic N / Zaninovic L
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Zerbone, Jennifer 12:30 Dokei, Tomoko
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Collombon, Alix 12:30 Palmigiano, Francesca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Ferrando, Cristiana 12:30 Njuki, Brenda
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 12:30 Evtimova, Dia
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Fedosenkova G / Raszkiewicz E 12:30 Miyahara M / Yokota N
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Herdzelas D / Kerfs D 12:30 Nakano Y / Stamatova J
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Niedmers, Nora 12:30 Nash, Serena
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Lankri, Ofri 12:30 Mclelland, Louie
  • Great Britain F2, Singles
    Glancy, Daniel 12:30 Ward, Alexander
  • Great Britain F2, Singles
    Haenle, Pirmin 12:30 Rosenzweig, Nicolas
  • Great Britain F2, Singles
    Willis, Marcus 12:30 Salisbury, Joe
  • Great Britain F2, Singles
    Marsalek, James 12:30 Moore, Ewan
  • France F3, Singles
    Grenier, Hugo 12:30 Botzer, Bar Tzuf
  • France F3, Singles
    Jacq, Gregoire 12:30 Belot, Constantin
  • France F3, Singles
    Bauvy, Romain 12:30 Obry, Julien
  • Spain F1, Singles
    Hamou, Maxime 12:30 Lizariturry, Juan
  • Spain F1, Singles
    Taberner, Carlos 12:30 Roca Batalla, Oriol
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Tarasova, Alena 12:35 Makhorkina, Anna
  • Iran F3, Doubles
    Antonescu V / Tatomir L G 12:40 Borsos G / Kellner A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Belovukovic M / Selakovic N 13:00 Dinu C / Ghitescu A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Fetecau I / Gamarra Martins I 13:00 Chen S / LI Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Shatalova V / Tricarico A 13:00 Arshinkova P / Zheleva V
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Milosevic I / Mokrova V 13:00 Baranska A / Muntean V
  • Germany F4, Singles
    Sachko, Vitaliy 13:00 Laaksonen, Henri
  • Germany F4, Singles
    Ruepke, Lukas 13:00 Jaloviec, Marek
  • Egypt F3, Doubles
    Djere L / Lojda D 13:40 Janvier M / Majchrzak K
  • Egypt F3, Doubles
    NA J-W / Yun J W 13:40 Kaczynski K / Schutt L
  • Turkey F4, Singles
    Azkara, Ege Melih 13:40 Mclachlan, Ben
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kerkhove, Lesley 14:00 Golubic, Viktorija
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Zanevska, Maryna 14:00 Peterson, Rebecca
  • Tunisia F3, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 14:00 Petrovic D / Wakita S
  • Tunisia F3, Doubles
    Caruso S / Massara A 14:00 Mugevicius L / Nastasi U
  • Tunisia F3, Doubles
    Lazov A / Medvedev D 14:00 Bonadio R / Sinicropi R
  • Tunisia F3, Doubles
    Blasko M / Safranek V 14:00 Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Njoze M / Zotova M 14:00 Bolkvadze M / Szlavikovics S
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Fernandes M / Gaspar C 14:00 Njiric S / Parres Azcoitia O
  • Great Britain F2, Singles
    Nejedly, Pavel 14:00 Griekspoor, Scott
  • Great Britain F2, Singles
    Roy, Matthieu 14:00 Aswat, Imran
  • Great Britain F2, Singles
    Milton, Joshua 14:00 Burton, Lewis
  • Great Britain F2, Singles
    Wunner, Matthias 14:00 Carter, Robert
  • Great Britain F2, Singles
    Arvidsson, Isak 14:00 Gabb, Richard
  • Great Britain F2, Singles
    Pauffley, Neil 14:00 Cox, Daniel
  • France F3, Singles
    Gigounon, Germain 14:00 Reuter, Yannik
  • France F3, Doubles
    Fortuna C / Grigelis L 14:00 Artunedo Martinavarr A / Barry S
  • France F3, Doubles
    Le Boulch T / Massa A 14:00 Barrere G / Peliwo F
  • Germany F4, Singles
    Fallert, Florian 14:30 Otte, Oscar
  • Germany F4, Doubles
    Haerteis J / Marterer M 14:30 Kolar Z / Kuncik J
  • Spain F1, Singles
    Tleshov, Adil 15:00 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F1, Doubles
    Eames J / Oliveira G 15:00 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Knoll X / Krejcikova B 15:30 Doroshina O / Perrin C
  • Great Britain F2, Singles
    Corrie, Edward 15:30 Ward Hibbert, Joshua
  • Great Britain F2, Singles
    Bubka, Sergei 15:30 Halys, Quentin
  • Great Britain F2, Singles
    Evans, Daniel 15:30 Grant, Michael
  • Great Britain F2, Singles
    Canter, Alexis 15:30 Rice, David
  • Great Britain F2, Singles
    Bambridge, Luke 15:30 Kontinen, Micke
  • Great Britain F2, Singles
    Oakley, Luke 15:30 Smethurst, Daniel
  • France F3, Doubles
    Authom M / Mertens Y 15:30 Lamasine T / Obry J
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 16:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Lama, Gonzalo
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 De Paula, Fabiano
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Krejsova, Petra 16:00 Razzano, Virginie
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 16:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 16:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 16:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Germany F4, Doubles
    Kapric D / Ruepke L 16:00 Mannapov A / Willems J
  • USA F6, Singles
    Eriksson, Markus 16:00 Paul, Tommy
  • USA F6, Singles
    Coria, Federico 16:00 Heras, Patricio
  • USA F6, Singles
    Martinez, Luis David 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • USA F6, Doubles
    Grollman J / Kaster K 16:00 Spencer W / Sun F
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Pigossi, Laura 16:00 Porry, Ann-Sophie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Ivanova, Dasha 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Liang, Gloria 16:00 Van Der Hoek, Rosalie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Leduc, Marie-Alexandre 16:00 Riley, Alexandra
  • Bucaramanga, Colombia
    Hernandez, Jose 16:00 Melzer, Gerald
  • Bucaramanga, Colombia
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:00 Dellien, Hugo
  • Bucaramanga, Colombia
    Cuevas, Martin 16:00 Souza, Joao Olavo
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bellis, Catherine Cartan 16:00 Sramkova, Rebecca
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Scholl, Chiara 16:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Embree, Lauren 16:00 Saez Larra, Olga
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sakkari, Maria 16:00 Gallovits-Hall, Edina
  • Spain F1, Doubles
    Djurdjevic B / Tavares L 16:30 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Germany F4, Singles
    Arends, Sander 16:30 Karlovskiy, Evgeny
  • Spain F1, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 16:45 Cachin, Pedro
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 17:00 Arguello, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 17:00 Mina, Gianni
  • Great Britain F2, Doubles
    Marsalek J / Salisbury J 17:00 Rosenzweig N / Strachan B
  • France F3, Singles
    Chettar, Medy 17:00 Petel, Maxime
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 17:00 Ramialison I / Sibille C
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Shapatava, Sofia 17:30 Haddad Maia, Beatriz
  • Germany F4, Doubles
    Chyba M / Jaloviec M 17:30 Celebic L / Melchiorre D
  • USA F6, Singles
    Uchida, Kaichi 17:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • USA F6, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Smith, Connor
  • USA F6, Doubles
    Vance J / Vance J 17:30 Halebian A / Krainik P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Moriarty, Julia 17:30 Broomfield, Ayan
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Johanson, Rosie 17:30 Guarachi, Alexa
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Korashvili, Oleksandra 17:30 Soylu, Ipek
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Jani, Reka-Luca 17:30 Pera, Bernarda
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Lukas, Tena 17:30 Vaidisova, Nicole
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Mueller, Alexandra 17:30 Vikhlyantseva, Natalia
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kuwata, Hiroko 18:00 Hesse, Amandine
  • Germany F4, Singles
    Michalicka, Marek 18:00 Gast, Julian
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Frenkel, Nicole 18:00 Mackey, Ashley
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Gay, Haley 18:00 Partaud, Marine
  • Bucaramanga, Colombia
    Ghem, Andre 18:20 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Escobar G / Kubler J 18:20 Galan D E / Gomez J S
  • Bucaramanga, Colombia
    Jarry, Nicolas 19:00 Donskoy, Evgeny
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Sanchez, Maria 19:00 Pfizenmaier, Dinah
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Stewart, Katerina 19:00 Kiick, Allie
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Cabeza-Candela, Estrella 19:00 Sorribes Tormo, Sara
  • Germany F4, Doubles
    Garcia N / Heger T 19:00 Fallert F / Torebko P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Uzcategui, Aymet 19:00 Sime, Marthe-Eugenie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Stollar, Fanny 19:00 Norris, Marie
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Grajdek K-A / Petrick C 19:00 Mertens E / Rus A
  • Germany F4, Singles
    Kuerschner, Alexander 19:30 Kern, Robin
  • USA F6, Doubles
    Martinez L D / Surreaux A 20:00 Garza D / Reed A
  • USA F6, Doubles
    Moreno Figueroa A / Ramirez Utermann C 20:00 Eriksson M / Rosenholm P
  • Bucaramanga, Colombia
    Clezar, Guilherme 20:00 Struvay, Eduardo
  • USA F6, Doubles
    Arneodo R / Balleret B 20:00 Coria F / Heras P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Porry A-S / Tournebize V 20:30 Ivanova D / Morozova A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Corning V M / Sadler T 20:30 Guarachi A / Riley A
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Shapatava S / Webley-Smith E 20:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Lizarazo Y / Sakkari M 20:30 Abaza J / Mueller A
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Goncalves P C / Haddad Maia B 20:30 Korashvili O / Kramperova K
  • Maui, USA
    Donaldson, Jared 21:00 Uchiyama, Yasutaka
  • Maui, USA
    Kutrovsky, Dimitar 21:00 King, Darian
  • Maui, USA
    Jenkins, Jarmere 21:00 Ehrat, Sandro
  • Maui, USA
    Niki, Takuto 21:00 Molchanov, Denys
  • Maui, USA
    Russell, Michael 21:00 Krueger, Mitchell
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 21:00 Reid, Matt
  • Maui, USA
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Klahn, Bradley
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 21:00 Cuevas M / Pella G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Elias G 21:00 Gimeno-Traver D / Menendez-Maceiras A
  • Maui, USA, Qualifying
    Bangoura, Sekou 21:00 Gonzales, Ruben
  • USA F6, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Rhoden C 21:00 Groen S / Vega Hernandez D
  • Maui, USA, Qualifying
    Meister, Nicolas 21:00 Burlage, Maik
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Boccard, Ambre 21:00 Mina, Brandy
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Graham, Alexa 21:00 Robinson, Jada
  • USA F6, Doubles
    Polonskiy I / Vasilyev I 21:30 Smith R / Zieba K
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Kobelt M / Norris M 22:00 Broomfield A / Leduc M-A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Boccard A / Uzcategui A 22:00 Schenck S / Sime M-E
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 22:20 Nguyen, Daniel
  • Maui, USA
    Novikov, Dennis 22:20 Harrison, Ryan
  • Maui, USA
    Williams, Rhyne 22:20 Berland, Thibaud
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Reix S / Van Der Hoek R 22:30 Johanson R / Liang G
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Arconada U M / Frenkel N 22:30 Alves M-F / Guimaraes Y
  • Bucaramanga, Colombia
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 23:00 Estrella Burgos, Victor
  • Maui, USA
    Nielsen, Frederik 23:40 Jung, Jason
  • Maui, USA
    Lenz, Marko 23:40 Mcgee, James
  • Maui, USA, Doubles
    Gonzales R / Walsh D 23:40 Kudla D / Uchiyama Y

Agencija za borbu protiv korupcije

Vladan Lukić u sukobu interesa?

Fudbal

Lukić je u isto vreme predesednik Zvezde i potpredsednik opštine Sopot

vladan lukic, dragan stojkovic piksi,  otvorena vrata, marakana, crvena zvezda,

Agencija za borbu protiv korupcije povela je postupak protiv predsednika Fudbalskog kluba Crvena zvezda Vladana Lukića jer u isto vreme obavlja tu, kao i funkciju potpredsednika opštine Sopot. Lukić je, kako piše jedan beogradski sportski mediji , na mesto čelnika Zvezde došao na osnovu glasanja 3.469 vlasnika članske karte kluba, dok je potpredsednik Sopota postao pošto je izabran kao kandidat grupe građana.

Pre Lukića isti problem imali su Veroljub Stevanović, gradonačelnik Kragujevca i Predrag Umčević, gradonačelnik Smedereva, koji su posle postupka morali da se odreknu jedne funkcije. Obojica su izabrala da ostanu na čelu gradova. Sredinom avgusta biće završen postupak i tada će biti poznato hoće li Lukić morati da podnese ostavku na jednu od dve funkcije.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovo pokazuje da je vrh MUP bio podložan različitim vrstama pritisaka, da su mogli da ucenjuju Vukića Marko Nicović, policijski stručnjak

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!