Majstor za Primeru uhvatio 1-2 i osvojio 88.064

Sport -
Dobitni tiket sa Meridianovog uplatnog mesta Atrium u Novom Sadu, nije u tom pogledu izuzetak. Igrač je osmislio dobitnu kombinaciju sa šest parova iz Primere i sa ''uljezom'' iz Češke

Uopšte nije neuobičajeno kada neko na tiket stavi šest parova iz iste lige. To je posebno često kada se prvenstva završavaju i kada svi znaju šta kome treba i šta će da dođe. Dobitni tiket sa Meridianovog uplatnog mesta Atrium u Novom Sadu, nije u tom pogledu izuzetak. Igrač je osmislio dobitnu kombinaciju sa šest parova iz Primere i sa ''uljezom'' iz Češke, parom Ostrava-Buđevice i za 100 dinara uplate, sebe častio dobitkom od 88 hiljada dinara! Međutim nije tajna u poslednjem paru koji ne pripada španskoj ligi i koji je, uzgred budi rečeno, imao najmanju kvotu (1,55). I nije da su svi tipovi prošli glatko, ali u oči upada famozni i uvek tako željeni prelaz 1-2, tipovan na utakmici Elče-Atletik Bilbao, koji je nosio koeficijent 35! Da situacija bude napetija, pobrinuli su se igrači Bilbaa, koji su u poslednjih 10 minuta meča postigli 3 gola i tako prekorenuli rezultat u svoju korist (rezultat na poluvremenu 2:0).