SRBI RAZOČARALI: Veliki kiks Benfike!

Bleda partija orlova

Orlovi iz Lisabona osvojili su samo bod protiv poslednjeplasirane ekipe na tabeli

LISABON - Fudbaleri Benfike osvojili su samo bod protiv ekipe Belenensesa (1:1), u okviru šestog kola portugalskog prvenstva.

Oskar Kardoso je doneo prednost domaćinu u 17. minutu meča, a izjednačio je Diakite u 30. minutu meča.

Srpski reprezentativci se nisu proslavili na ovom meču. Lazar Marković, Nemanja Matić i Ljubomir Fejsa našli su se u startnoj postavi, dok su Đuričić i Sulejmani meč počeli na klupi. Marković je izašao iz igre u 46 minutu, dok je Nemanja Matić zamenjen sredinom durgog poluvremena, umesto njega u igru je ušao Sulejmani. Đuričić nije dobio priliku na ovom meču.

Benfika se nakon novog kiksa zauzima tek peto mesto na tabele i ima pet bodova manje od prvoplasiranog Porta.