UDARIO SRBIN NA SRBINA: Nastasić razbio arkadu Kolarovu!

Na meču Sitija i Evertona

Siti je na svom terenu pobedio Everton s 3:1, a meč su obeležile i povrede igrača "građana"

MANČESTER - Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu ekipu Evertona rezultatom 3:1 u meču sedmog kola Premijer lige.Gosti su poveli u 16. minutu pošto je Romelu Lukaku izbegao ofsajd zamku i zatresao mrežu golmana Sitija. Domaći su izjednačili samo minut kasnije. Jaja Ture je odlično proigrao Negreda, koji je majstorski pogodio za 1:1. Siti je do vođstva stigao u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Silva je proigrao Serhija Aguera, koji je zatresao mrežu Tima Hauarda.Konačan rezultat postavio je Aguero u 70. minutu sa penala. Argentinac je šutirao, a lopta je posle intervencija Haurda otišla prvo do stative, a zatim se od njegove glave odbila u mrežu. Srpski reprezentativac u dresu Sitija Aleksandar Kolarov se povredio posle sudara sa zemljakom Matijom Nastasićem. Nastasić je Kolarovu razbio arkadu. Obojica igrača su krenula na loptu, a Nastasić je posle duela sa jednim igračem Evertona laktom Kolarova i raskrvario mu arkadu. Posle ukazane pomoći Kolarov je ustao sa terena i pokazao svom saigraču prstom na čelo, a onda je morao da napusti igru.