ŠTA LI JE GLEDAO: Sudija priznao nepostojeći gol  Bajeru

Bundesliga

ŠTA LI JE GLEDAO: Sudija priznao nepostojeći gol Bajeru

Lopta posle šuta Kislinga pogodila spoljni deo mreže, ali je arbitar pokazao na centar

Fudbaleri Bajera savladali su Hofenhajm sa 2:1 u premijernom meču 9. kola Bundeslige, ali će ovaj meč ostati upamćen po golu neviđenom do sada.Leverkuzen je poveo prvom poluvremenu golom Sidnija Sema, da bi se prilikom kornera u 70. minutu dogodilo nešto što se uglavnom viđa u mađioničarskim trikova. Gonzalo Kastro je izveo udarac iz levog ugla, najviši u skoku bio je Kisling koji je glavom poslao loptu pored stative, ali je ona kroz spoljašnji deo mreže ušla u gol, posle čega je sudija priznao nepostojeći pogodak Bajeru za 2:0.

Hofenhajm je 13 minuta kasnije je Firmino promašio penal, a Šiplok dva minuta pre kraja uspeo samo da ublaži poraz.

Bundesliga, 9. kolo:

Hofenhajm – Bajer Leverkuzen 1:2 (0:1)(Šiplok 88 - Sem 27, Kisling 70)

Subota:

15:30 Borusija Dortmund – Hanover15:30 Bajern Minhen – Majnc15:30 Verder – Frajburg15:30 Ajntraht Braunšvajg - Šalke15:30 Ajntraht Frankfurt – Nirnberg18:30 Herta – Borusija Menhengladbah