LEGIJA UBEDLJIVA: Radović se pobedom vratio na teren

Posle jednoipomesečne pauze zbog povrede

Srpski internacionalac je imao nekoliko dobrih asistencija i akcija u drugom poluvremenu ali nije uspeo da se upiše u strelce

Posle mesec i po dana pauze zbog povrede, srpski internacionalac i vođa poljske Legije Miroslav Radović vratio se na teren u pobedi nad Pogonom od 3:1.Legija je od početka do kraja duela 18. prvenstvenog kola iako je prva primila gol. Doduše, njega je postigao Vavržinijak, Radovićev saigrač, ali je i naredni pogodak na utakmici bio zapravo auto-gol, ovog puta Golje.Od tog 15. minuta Radović je preuzeo dirigentsku palicu i uspešno vodio napade domaćih do novog gola čiji je autor bio Ržežinčak u 43. minutu. Konačan rezultat postavio je Dvališvili u 63. minutu meča.Radović je imao nekoliko dobrih asistencija i akcija u drugom poluvremenu ali nije uspeo da se upiše u strelce.Ipak, njemu je sigurno bilo važnije što se vratio na teren i što je pre nekoliko dana produžio ugovor sa Legijom do 2017. godine.Legija u sledećem kolu 1. decembra gostuje Podbeskiju.