Suarez doneo pobedu Liverpulu, Stouk matirao Čelsi!

Očekivani trijumf Redsa

Liverpul je na svom terenu pobedio Vest Hem s 4:1, dok je Stouk nadigrao Čelsi s 3:2

LIVERPUL - Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu ekipu Vest Hema rezultatom 4:1 u meču 15. kola engleske Premijer lige.Golove za ekipu sa Enfilda postigli su Demel u 42. (autogol), Sakho u 47. i Luis Suarez u 80. i 84. minutu. Jedini strelac za goste bio je Škrtel (autogol) u 66. minutu.Stouk je pobedio Čelsi s 3:2. Golove za Stouk dali su Krauč u 42, Ajrland u 50. i Asaidi u 90. Oba gola za Čelsi dao je Šurle u 10. i 53. minutu. Za goste je ceo meč odigrao kapiten srpske reprezentacije Branislav Ivanović.Sautempton i Mančester siti igrali su 1:1. Gosti su poveli u 10. minutu golom Aguera, a izjednačio je Osvaldo u 42.Norič je u gostima pobedio Vest Bromvič s 2:0, dok je Kristal Palas bio bolji od Kardifa 2:0. Totenhem je u gostima nadigrao Sanderlend s 2:1.Prvo mesto na tabeli drži Arsenal s 34 boda, dok Čelsi i Liverpul imaju po 30.