SRPSKI DEDA MRAZ: Kolarov doneo pobedu Mančester sitiju za prvo mesto

Slalom za tri boda

Jaja Ture je u 58. minutu doneo novu prednost Mančesteru, da bi Kolarov posle solo prodora i desnom nogom postigao pogodak u 66. minutu

SVONSI - Kakav start u 2014. godini za srpskog reprezentativca! Aleksandar Kolarov je doneo pobedu Mančester sitiju 3:2 (1.1) protiv Svonsija u gostima u prvom meču Premijer lige u novoj godini i "Građane" odveo na prvo mesto tabele.

Fernandinjo je doneo gostima prednost u 14. minutu, izjednačio je Vilfred Boni u zaustavnom vremenu prvog poluvremenu.

Jaja Ture je u 58. minutu doneo novu prednost Mančesteru.

Tada sledi majstorija Kolarova, koji u 66. minutu jednim "slalomom" s leve strane stiže na ivicu kaznenog prostora, dodaje sebi loptu na desnu, slabiju nogu i udara kao iz topa - 3:1.

Drugi srpski predstavnik u Sitiju Matija Nastasić takođe je uz Kolarova pružio sjajnu partiju.

Konačan rezultat postavio je Boni drugim pogotkom u zaustavnom vremenu.

Siti je sada lider na tabeli sa 44 boda, dva više od Arsenala koji svoji meč igra kasnije.