PSŽ PRESKOČIO BREST: Zlatan het-trikom počeo Novu godinu

Parižani nastavljaju da gaze

PSŽ se plasirao u 4. kolo nacionalnog kupa pošto je u gostima nadigrao Brest s 5:2

BREST - Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u 4. kolo Kupa Francuske pošto su večeras u gostima nadigrali Brest s 5:2.Trener Parižana Loran Blan ništa nije prepustio slučaju, pa je na teren izveo najjači tim. Na ovom meču briljirao je Zlatan Ibrahimović koji je postigao tri gola.Pitanje pobednika meča bilo je rešeno već posle 15 minuta. PSŽ je preko Ibrahimovića u 11. i Tijaga Mote u 15. poveo s 2:0. Brest je u 32. minutu smanjio preko Benoa Lesoimiera u 32. Do kraja prvog poluvremena Ibrahimović je postigao još dva gola u 40. i 42. minutu.

Ezekiel Laveci povisio je na 5:1 u 47. minutu, a konačan rezultat postavio je Žonatan Ajite u 90