MALER ZA NAPOLI: Bolonja u 90. minutu iščupala bod!

Napolitanci ipak bez pobede

Napoli je u Bolonji vodio s 2:1, ali su domaći do boda stigli u poslednjim trenucima meča

BOLONJA - Fudbaleri Bolonje i Napolija igrali su bez pobednika, 2:2 u meču 20. kola italijanske Serije A.Oba gola za Bolonju postigao je Bjanki u 37. i 90. minutu. Strelci za goste bili su Iguain u 61. i Kaljehon u 80.Fiorentina je u gostima pobedila Kataniju s 3:0. Strelci za goste iz Firence bili su Fernandez u 25. i Matri u 28. i 41. minutu. Nenad Tomović igrao je prvo poluvreme za Fiorentinu.Đenova je pobedila Inter s 1:0 golom Antonelija u 83. minutu. Zdravko Kuzmanović počeo je meč za Inter, ali je zamenjen u 63. minutu.Lacio je u gostima pobedio Udineze s 3:2, dok je Atalanta bila bolja od Kaljarija s 1:0. Torino je u gostima pobedio Sasuolo s 2:0, dok je Parma bila bolja od Kjeva s 2:1.Juventus je prvi na tabeli sa 55 bodova, Roma je druga sa 47, a Napoli treći sa 43.