I STOUK RAZBIO ŠAMPIONA: Adam se osvetio Junajtedu

Premijer liga

Čarli Adam, koji je nekada igrao za Liverpul, sa dva gola naneo osmi poraz šampionu Premijer lige

Golovima bivšeg fudbalera Liverpula Čarlija Adama, Stouk je prvi put od 1984. godine porazio Mančester junajted (2:1) i četu trenera Dejvida Mojesa osmi put u sezoni ostavio bez bodova.

Adam je kod prvog pogotka imao dosta sreće, pošto je nakon njegovog udarca lopta pogodila Kerika i matirala nesrećnog De Heu, za 1:0 nakon prvih 45 minuta. Nadu u potpuni preokret gostima je vratio Robin van Persi u drugom minutu nastavka, ali je samo pet minuta kasnije Čarli Adam sa ivice šesnaesterca ubio pauka na junajtedovom golu.

Njukasl - Sanderlend 0:3 Vest Hem - Svonsi 2:0 Kardif - Norič 2:1 Everton - Aston Vila 2:1 Fulam - Sautempton 0:3 Hal - Totenhem 1:1 Stouk - Mančester junajted 2:1