OPET NA MINUS 10: Leverkuzen odneo bodove iz Menhengladbaha

Bundesliga

Gol odluke postigao je Korejac Son 15 minuta nakon odmora preciznim udarcem sa oko 20 metara.

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena savladali su u Menhengladbahu ekipu domaće Borusije sa 1:0, u prvoj utakmici 20. kola nemačke Bundes luge.Gosti su zabeležili 14. pobedu ove sezone i značajnim uspehom učvrstili se na drugoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Borusija posle sedmog poraza sve dalje od četvrtog mesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.Domaćin je razočarao navijače bezidejnom igrom, Bajer je kontrolisao utakmicu, pa je iz brzih kontranapada mogao još par puta da zatrese protivničku mrežu.Gol odluke postigao je Korejac Son 15 minuta nakon odmora preciznim udarcem sa oko 20 metara.